• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kotlík - vylepšení

Mescal

Znalec fóra
[Shrnutí] – Kotlík si bude pamatovat nastavení přísad
[Podrobnosti] - Když hraji Kotlík, vyzkouším si v klidu nejlepší nastavení surovin a jejich množství. V současnosti si musím toto nastavení nějak zaznamenat, protože po odchodu z okna kotlíku se poslední nastavení přísad ztratí (vynuluje se). Navrhuji, aby si kotlík pamatoval nastavení vložených přísad, buď automaticky nebo přes kliknutí na nové tlačítko "Save".
[Důvody] - Tato nová funkce (zapamatování si nastavených přísad a jejich množství) ušetří hráčům, kteří Kotlík používají, jejich čas, protože nemusejí před vařením lektvaru vše znovu zbytečně nastavovat.
[Dopad na jiné herní prvky] - žádný dopad mě nenapadá, snad jen, že by se díky tomuto vylepšení mohlo zvětšit množství hráčů, který kotlík používají
 

Lovec Krys

Legenda
Zapomínáš na dia blokaci. Takže recept stejně bude každý týden jiný. Takže nevím, zda ti ukládání k něčemu bude, když stejně nemůžeš odhazovat přísady odprostřed.
 

Mescal

Znalec fóra
Ne, mě jde o to, abych si v klidu připravil večer recept na lektvar (dle aktuálního nastavení dia) a třeba ráno, když jej budu chtít uvařit (protože dojede cyklus v množírnách, nebo 9h v manufakturách,...), jej mít připravený a rovnou jej spustit.
 

Waso

Učedník
Navrhuji Kotlík vymazat Jasnosti ze hry :-D; ostatním pak (třeba) prodloužit dobu účinku lektvaru!

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

voyager-1

Velmistr písma
taková tragédie ten kotlík zase není, před turnajem se dá naklikat slušný vylepšení vojska, na nic jiného nehraju, pokaždé to nevyje.
 

Waso

Učedník
Návodů tu už bylo několik. Klidně znova: Najdeš přísadu. která ti dá maximum procent toho co chceš a k ní metodou pokus/mazání přidáváš další procentu z přísad.
Teď jsem zrovna chtěl "mramor" a mám 90% na 10 hodin.
(A jako bonusík 10% surek osadníků -cca 5 hodin)
Jsem spokojen s Kotlíkem!

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Ezran SVK

Učedník
a na ten excel z beta fóra ste sa niekto nepozerali ?
ten ti po zadaní všetkych udajov sám najde najlepšiu kombináciu bonusu ktorý chceš
 

Boobika

Pokročilý žák
dival.. a na to aby mi to trchu "optimalneji" pohlo pravdepodobnostma v kotlivkovem kasinu mi ten opruz s vyplnovanim a zkoumanim co a jak nestoji. takze jedu stejne jako waso. nastavim si 5x zakladni bylink a pak doladim pokus omylem zbytek do "prijatelneho stavu"
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Ať to zkouším, tak to zkouším, prostě mě to neuchvacuje. Možná až dojde na novou kapitolu, tak uvidím, ale v té nekonečné nudě čekání na ni to rozhodně žádné extra oživení není.
 

Lovec Krys

Legenda
ten ti po zadaní všetkych udajov sám najde najlepšiu kombináciu bonusu ktorý chceš
Nejlepší kombinace je naučit se jen tolik diplom, kolik potřebuje hráč na odemknutí daného bonusu.
Neboli s kotlíkem jsme opět zpátky ve starém systému vynechávání nepovinných výzkumů (viz. rozdíl šance na Melu žoldnéřů při 11 a 20 diplomách).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Zase o nic nejde. Náhrada něčeho, co má být vedlejší hra. Krucinál, dejte nám něco, aby nás to bavilo čekat na další kapolitolu. Prosím.
 
Nahoru