• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kopírování odkazů z chatu nebo pošty ve hře

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1516
  • Vytvořeno

DeletedUser1516

Guest
Ahojte,
níže posílám návod na kopírování odkazů ve hře elvenar, který funguje v poště i chatu.

- klik levým tlačítkem na požadovaný odkaz (někdy mi to funguje když kliknu 2x)
- hned potom klik pravým tlačítkem
- z nabídky vybrat "nastavení"
- v nastavení nic neměnit jen kliknout na "zavřít"

A heuréka odkaz je označen. Pak jen kopírovat ctrl+c, ale to už znáte...

Libec
 

DeletedUser1516

Guest
přišel jsem na to v podstatě jen náhodou...

//Zbytečná citace. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser133

Guest
Souhlasím s váma já jsem jeden odkaz psal na papír 5 min. :rolleyes::(
A to bylo hodně dávno
 

Lukula

Velmistr písma
Jen bych chtěl připomenout, že pokud budete odesílat odkaz v nějakém dalším textu, dojde k označení celého textu, nejen odkazu. :(
Jinak existují tzv. zkracovače url. Jsou to jednoduše stránky, kam zadáte adresu, kterou chcete zkrátit a vyplivne vám to zpět adresu podstatně kratší, kterou již není takový problém opsat. Takže taky možnost... ;)
Jedna kterou používám např. ZDE.
 

leongeon

Pokročilý žák
čau lidi. Vůbec nevím co se stalo. Chvíli mi to fungovalo, byl jsem z toho nesmírně nadšený, ale z nějakého důvodu mi to už nejde. Napadá někoho něco?
 

leongeon

Pokročilý žák
html5 jsem zkusil nedávno. Nefungovalo mi to ani předtím. A mezi flashplayer a html5 jsem neviděl prakticky žádný rozdíl. Tak jedu zase na flash
 

leongeon

Pokročilý žák
normálně se mi to vklidu označí, ale pak mi nefunguje to ctrl+c. P.S. když too zkouším jinde tak normálně funguje
 

DeletedUser3281

Guest
Mě to taky nejde a šlo to ve flashi ale dost neohrabaně přes klikání na nastavení. Nechápu proč nejsou normálně klikací, když stejně odkazy lze posílat jen v rámci společenství.
 

DeletedUser3281

Guest
Jsem, v chrome to fungovalo třeba až na několikátý pokus, jen říkám, že v chrome HTML5 už to nefunguje logicky vůbec :/
 

Angedev

Velmistr písma
To byl spíš dotaz pro @leongeon , omlouvám se, že jsem neoznačila... Vím, že v HTML5 to nefunguje... Také jeden z důvodů, proč ho mám vypnuté, kromě jiných...
 

leongeon

Pokročilý žák
Tak jsem to zkusil v chromu a šlo. Otázka jestli by to vydrželo protože v FF to chvíli taky fungovalo. A to je pro mě ta největší záhada
 
Nahoru