• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální kontextová nápověda na tržišti

CherryFlower

Guest
Zdravím, už nějakou dobu mě to otravuje, tak jsem se rozhodla to konečně napsat :)
Když listuju tržištěm a chvilku mám kurzor nad posunovací šipkou, objeví se kontextová nápověda "Zobrazit další stránku", která překrývá poslední řádek nabídky na tržišti. Takže musím vždycky kliknout, posunout myš stranou, zase najet na šipku, zase stranou... no zbytečná blbárna.
Stačilo by, kdyby se nápověda zobrazovala pod nebo kdyby byl mezi šipkami a nabídkami širší pruh, kam by se kontextová nápověda vešla.. anebo by tam ani nemusela být. V tomhle případě to snad chápe úplně každý :)
 

CherryFlower

Guest
No to jo zmizí, ale když chci jen proklikat trh a mám myš na té šipičce, tak tam ta nápověda překáží :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Mě zakrývá jen "poměr" (hvězdičky) a jméno hráče. S tím se smířím a žily mi to netrhá :D Takže za mě naprosto v pohodě :) Kdyby třeba zůstávala a nemizela, nebo by překážela na kliknutí něčeho, pak ano, to by bylo nemilé a zasloužilo změnu. Ale jinak asi ne :)
 
Nahoru