• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Konstrukti

Mehmed

Učedník
Ahoj. Mám dotaz. Konstrukti- kolik je optimum ostrovů a záleží na tom, jak je k sobě řadit pro získání % navíc? Předem díky:):):)
 

Lovec Krys

Legenda
Záleží na tom, kolik máš v zásobě portálových požehnání a jaký jejich přísun.
Pokud je nezapočteme, tak 4 od každého. Dá se to seřadit tak, že max. 2 z nich nebudou mít plný bonus (někde v tématu Konstruktů by měly být obrázky nebo odkazy na rozložení pro maximální bonusy)

Pokud máš dostatečnou zásobu a přísun PPček, tak je ideální 0 ostrovů a celou kapitolu odklikat jen přes požehnání.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Může mi někdo vysvětlit, proč hned na začátku úkolů je nepochopitelný neodvolatelný úkol za 20 K semínek mizerných 10 VB? Pravda, i když podobné neodvolatelné zběsilosti byly i v předchozích kapitolách. Ať se koza nažere a vlk zůstane o hladu.
 

Lempo

Kolemjdoucí
Odměna je to sice hodně mizerná, ale podle mě těch 20k semínek nasbíráš levou zadní, za chvilku máš ten úkol hotový.
 

pavelb

Učedník
@Schoenfeld - tak 10VB je ještě luxusní odměna, počkej, až příjde odměna 1 úlomek runy, to pak na ty VB budeš se smutkem v oku vzpomínat ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@Schoenfeld Zeptej se vývojářů. Takových povedených úkolů je tam spousta. Já už to od Lesních elfů (tedy velmi dlouho) řeším tak, že jakmile narazím na úkol, který se mi nechce (ať už z jakýchkoliv důvodů) řešit, tak ho prostě neřeším a úkoly odklikám v další kapitole.
(kdyby ty úkoly nešly odklikávat, tak bych je měl zaseklé stále v Lesních elfech. Ostatně úkoly zaseklé několik kapitol pozadu u spousty hráčů byl ten důvod, proč jsme možnost odklikávání v nové kapitole původně dostali).
 
Nahoru