• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Konstrukti co a jak?

duchacek2

Pokročilý žák
ahoj, jsem teď u konstruktů a potřeboval bych poradit jak nejefektivněji rozmístit osadnické budovy. Děkuji předem za každou odpověď :).
 

Prealiena

Velmistr písma
Doporučuji zhlédnout návrhy na Gems of Knowledge. Jak do toho začnou cpát setové bonusy, tak to začíná být oříšek. Ale nic nepokazíš, když si necháš po půlčících vždy stejně velký čtverec místa. Většina setů se dá nacpat do víceméně čtverce. (Elvenarové začínají trochu přituhovat)
 

Lovec Krys

Legenda
Ještě existuje jedna strategie. Pokud máš dostatek portálových požehnání, tak stačí postavit jen portál a zbytek dojet na nich - já tuto strategii aktuálně aplikuji na betě.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> Ale zapomněl jsi dodat, že to chce trochu štěstí na padání 50% portálových bonusů v záhadných truhlách ve veži. Strategie funguje, mám ozkoušeno.
 

DeletedUser4336

Guest
Lovec Krys >> Ta se dá taky použít (sic mě poslední dobou moc nedávala), ale těch menších 5-10% by už musely být mraky, obzvlášť na konci.
 

DeletedUser2715

Guest
Dobrý večer.Nenajdu tu někde fotku,jak správně rozestavit budovy v Konstruktech?Jsem už jakou dobu u úkolu,kde mám mít 12 přístavů u výroby a 4 prostě nevím,jak vecpat.Prosím,poradí někdo?Chytám nerva :)))) Jsem tu už jakou dobu a nemůžu se hnout z místa.Děkuji mooc
 

GorGlin

Veterán
když se podívás na odkaz v druhém příspěvku, máš tam hned několik možností jak to postavit
 
Nahoru