• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Komunitní budova

Jakou velikost by měla budova mít?

  • 4x1

    Hlasy: 2 6,1%
  • 2x2

    Hlasy: 27 81,8%
  • 1x4

    Hlasy: 4 12,1%

  • Celkový počet hlasujících
    33
  • Anketa uzavřena .

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Drazí lidé a elfové,

dejte nám prosím vědět, jak by podle vás měla vypadat naše komunitní budova! Anketu naleznete nad tímto příspěvkem.

Zde jsou nabízené velikosti budovy:
building_sizes.png


Těšíme se na vaše názory a připomínky! ;)
 

DeletedUser2333

Guest
Zdravím,
jestli jsem to dobře pochopil, tak budovu nelze získat jinak, než skrze soutěže? Není to trochu nefér vůči lidem, kteří hrají aktivně a dlouho, ale soutěží se neúčastní? Jinak velmi zajímavý a podle mě dobrý nápad.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, v tom právě tkví krása této budovy! Nepůjde získat klasickou cestou jako ostatní budovy, půjde o velkou raritu. Co se týká férovosti, tak soutěžemi se nemyslí jen ty na fóru, ale i ty na sociálních sítích. A pokud se podíváš, tak soutěže na sociálních sítích bývají především o štěstí, takže každý má šanci ji získat.
 

DeletedUser4646

Guest
@Forseti - takže jinak řečeno eventy apod nic jen přes sociální sítě respektivě facebook? Takže tohle fórum nespadá pod sociální sítě? A když už je to záležitost soutěží přes facebook tak proč teda se zbytečně hlasuje a prezentuje se to tady?

Akorát nevím jestli jen já jsem zmatený již s návrhu možných velikostí potencionální budovy na něco ale většina stejně velkých budov toho zase tak moc hodnotně nepřináší.

A nemělo to být navrženo hráči? Nechci být šťoura :D ale správná odpověď a pravda je že navržený koncept již je teď jen hráči rozhodují o detailech. A upřímně jen můj pohled říká že i tohle není naše volba, jsou zvláštní ty rozměry protože rozdělení natočení budov je u Elfů a lidí rozdílný a formát 2x2 je univerzální a tak jasně daný favorit.

Ale nad tím se nikdo nepozastaví a radši řekne že řeším zbytečné blbosti. :p
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silver Whisper

Guest
Myšlenka komunitní budovy je super, jen asi nechápu tu exkluzivitu. Jakmile je něco komunitní, mělo by to být místo určené všem, kdo mají zájem se účastnit a nejen hrstce výherců. Jako poděkování věrným hráčům bych si vážně představovala něco jiného. A facebook si kvůli tomu zakládat nebudu. Ale držím palce, třeba Inno překvapí;):).

@Nightwish89 když se to vezme kolem a kolem, vzhled není důležitý, hlavní je funkce. Ale co se týká rozměrů, souhlasím s tebou ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Pokud jde o tu budovu tak je kolem toho velké halooo a má to být rarita kterou nelze získat ani přes soutěže ve hře. Jestli to nebude budova produkující diamanty nebo možnost dalšího rozšíření tak tá rarita a exkluzivita bude jen velká prázdná bublina pro nic.
Pokud to dopadne jako kulturní či jiná budova bude to směšná rarita i když by měla mnohem větší hodnoty.

Co se týče prezentace ... Tak když už je to určeno pro sociální sítě jako facebook nebo jestli se myslí i google+ nevím ale měl by. A tak když někdo chápe fórum že to není sociální síť .... A tak nechápu smysl informování a hlasování zde ... Teda mimo záměru zvýšit počty na facebooku což je hlavní smysl té akce komunitní budova. Ono také několikrát se již hráči mohli setkat s okýnkem olikekuj nás na facebooku a získáš diamanty nebo slevu na ně. A co google+? Chápu jenom já že pod pojmem sociální sítě ještě v množném čísle definováno se rozumí nejen facebook google+ ale i fórum a pokud se bavíme jen o pojmu sociální sítě tak je to i chat společenství.

A sotva to začalo tak to co mělo být na nás je spíše jen z opravdu miničásti opravdu na nás a já si dovolím říct že se jedná o manipulaci už jen volba rozměru ... trošku fraška.
Tahle forma manipulace je hodně využívaná v obchodě kdy jsou tři druhy stejného produktu jeden je nejlevnější další je o malinko dražší a třetí je nejdražší. A teď psychologie nejlevnější nebrat protože tam není tá hodnota, a proč bych měl brát ten nejdražší když skoro stejnou kvalitu nabízí ten průměr. Navíc když už to chtějí prodat dají tomu cedulku v akci a tím je dílo dokonáno.
 

DeletedUser15

Guest
@Nightwish89, kdyby sis to oznameni poradne precet, tak bys zjistil, ze budova pujde ziskat skrze souteze na socialnich sitich A taky na foru. Navic tech anket bude vic, ne jen tadle jedna. Takze se prosim prober a prestan tu sirit ty tvoje vymysly! Zbytecne mates ostatni hrace! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
Nehlasoval jsem.
Jelikož soutěží na fóru se neúčastním a facebook absolutně ignoruji, tak stejně nemám šanci vyhrát. No rozměry budovy (4 pole) naznačují, že budova bude spíše na ozdobu, takže mi to nevadí.

Jinak, když už by se měla udělat budova na přání hráčů, tak já bych navrhoval, že by budova mohla produkovat více věcí a hráč by si vybral, kterou zrovna potřebuje. Podobně jako když si hráč u některých výroben spřátelených ras vybírá, co zrovna bude vyrábět, tak u této budovy by to mohlo být podobně (hráč by si sám mohl vybrat, zda zrovna bude produkovat kladívka, mince, orky, manu, semínka,...)
 

DeletedUser4646

Guest
@Jonik - dobře ty máš pravdu a díky ... ale zajímavé bude sledovat kdo z hráčů nakonec vyhraje ono máš facebook pak google+ a ještě fórum a co v případě rozdílných vítězů z každé sociální sítě?

Ale za psychologickou manipulaci si stojím a nedivím se když 2x2 zvítězí. Jsem zvědav na další anketu.

@Lovec Krys - má se jednat o raritu a to mana apod není. A upřímně kdyby to tak bylo tak je to velké zklamání dle toho jakou bublinu kolem toho nafukují ...
 

iDavis

Legenda
@Nightwish89 tak logicky bude asi raz súťaž na fóre, tá bude mať jedného výhercu a potom napr. na instagrame s ďalším výhercom a podobne.

Inak tento nápad zvýšiť atraktivitu súťaží na sociálnych sieťach sa mi celkom pozdáva, len zatiaľ neviem čo si mám myslieť o týchto ponúkaných možnostiach veľkostí. Príde mi, že sú príliš malé na to, aby mohla budova disponovať nejakou zaujímavou hodnotou, ale tak dúfam, že to majú dostatočne dobre premyslené.
 

Deleted User - 39864

Guest
Hlasuju pro 4x1, ale vzhledem k tomu že na FB nejsem a být ani nehodlám a zde na foru bude možné vyhrát budovu jen v soutěžích, kterých se běžně neúčastním, pak stejně nemám šanci. Zakládat FB jen proto, že tam je možnost náhodně vylosovat odměnu? Fakt ne, díky.
 

DeletedUser5016

Guest
Ahoj, nemáte někdo nějaký přehled co všechno se dá získat ze Studny přání?
 

DeletedUser2739

Guest
tak jsem hlasoval v druhé anketě a to pro první možnost: + extra kultura navíc. Mám sice rád kombinace kultura a lidi, ale zase superkulturní budovy jsou dobrý na sousedskou výpomoc ;):rolleyes:
 

Iefyr

Guest
Hlasovat o necem tak velkym skrz hlasovani pres forum ktery vetsina lidi nepoklada za dulezity (pocet zobrazeni 114 za tolik dni vypovida o vsem) ze si ani ten odkaz na oznamko nerozkliknou - doufam teda ze to slo do hry - mi pripada jako ponekud dost nestastny reseni... :(

A na socialnich sitich to nebude o nic lepsi protoze i tyhle stranky sleduje hrozne malo lidi takze vysledkem opet nebude reprezentativni vzorek hracu

On mi celej ten napad vlastne pripada jako z nouze ctnost... aby se hraci do neceho po dlouhy dobe zase zapojili
 

Iefyr

Guest
Chlape, jenze ta situace je vsude stejna. :) Je zajimavy pro takovy pocet lidi, ze to je jak kdybys plivnul a z toho jeste nechal ukapnout.
 
Nahoru