• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Komunikace na mobilu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

zemin

Pokročilý žák
Chybí mi možnost psát a číst zprávy v mobilní verzi. Na PC je to v poho. Ale jakmile odjedu někam, třeba na dovolenou jen s mobilem, komunikace je nemožná. Chat společenství zmizí po dni. Nedozví se jestli ho někdo stačil přečíst. Spousta lidí se neprohlašuje denně. Protože třeba nemůže. Signál na dovolené apod.
 

Ludi

Veterán
Zprávy v mobilní aplikaci nám chybí všem. Informace na chatu jsou rychle fuč, protože, když si lidi povídají (což je fajn), tak informace je v nedohlednu raz dva.
Sice se na tom pracuje, ale je třeba to pořád připomínat. CHCEME ZPRÁVY DO APKY! Halóóó, slyšíte nás? ;) A díky, protože my věříme, že to jednou bude, a doufáme, že to bude brzo. :)
 

Prealiena

Velmistr písma
Pamatuji, že tady proběhla zpráva o jakémsi setkání s vývojáři v Hamburku, kde prý slibovali, že to bude do konce roku.
Ale těžko říct, když Inno odmítá podat jakékoli oficiální vyjádření a všechno co máme, jsou tyhle zvěsti.
 

Anterasis

Znalec fóra
To by byla naprostá paráda, také bych tuto možnost velice uvítala ;):) Celkem dost mi chybí, protože za mě většinu času hraju na mobilu :(o_O
 

Alliin

Kolemjdoucí
Taky hraji většinou na mobilu a když chci komunikovat se sousedy, mimo společenství, jsem mimo. Takže PROSÍM, vyřešte zprávy i v mobilech!!!
 

Katrina86

Znalec fóra
Také pěkně prosím o vyřešení zpráv do app v mobilech...Už je to na mobilech dost dlouho a myslím, že za ty zprávy budeme vděčni téměř všichni. Díky
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Ale tá kampaň se musí dělat jinak pro ty zprávy. Nejdříve než začnete psát přání o zprávy v mobilu musíte vytvořit funkční společenství a chlubit se že dáváte 10 truhlu. Další fází je stížnost že ale najednou je většina tahounů na mobilech a že již máte potíže získat 10 truhlu. Když do toho zahrnete poslední neúspěchy z předchozích dřívějších běžných úspěchů DS kvůli aplikaci a absenci zpráv tak taky ještě moc nemáte vyhráno. Teprve když se k Vaší kampani připojí ty steré a stálé společenství z hora žebříčku tak se říct že možná se dá předpokládat že již máte šanci na to že to innogames začne řešit.
 

Katrina86

Znalec fóra
Mno nevím, naše společenstvo dává 10.truhlu pravidelně každý turnaj. A ty zprávy by se nám fakt moc hodily, neb u nás fungují kolečka a za VB z turnajů si měníme vzájemně body na divy a spousta z nás se na PC přes den téměř nedostane, tak hrajeme z mobilů...;-)
Měj hezký den
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru