• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Záhada Kodi

kodi

Pokročilý žák
to, že ani stopař si neví rady. ,, Můj pane, jen tohle pírko jsme našly.“

Král se zděsil, temné proroctví se snad naplnilo? Že den před jeho příchodem budoucí král a vládce Elvenarské říše se vydá na cestu, na jejíž konci se bude muset utkat s ohavnou příšerou, která bude drancovat a plenit naši zem? A v nerovném souboji buď zvítězí, nebo zahyne? Zdrcen klesá k zemi a hlavu svírá v dlaních. V tu chvíli přibíhá chůva a kleká před krále, ,,Můj pane, když se Váš syn narodil, přiletěl oknem Fénix a usedl na okraj kolébky, poté si vytrhl jedno pírko a položil na prsa Vašeho syna.

Toho rána si králův syn přivstal, uchopil meč do ruky a pírko odnesl na balkon. Náhle se z nebe snesl obrovský Fénix. Usedl na něj a tiše odletěl až na okraj své budoucí země. Tady ho Fénix vysadil vysoký kopec a odletěl. ,,Co tu mám dělat“, křičel na Fénixe, ale ten zmizel tak rychle jak se objevil. A pak to uviděl, mezi soutěskou se objevilo obrovské monstrum. Hlava velká jako stodola s obrovskýma očima a s tlamou plnou ostrých špičatých zubu. Tělo mohutné s dlouhým ocasem stálo na zadních nohách a pažemi se oháněl kolem sebe, že mohutné stromy létaly jako třísky. Blížil se k nedaleké osadě. Králův syn se jen nevěřícně díval, jak během chvíle obr vyplenil celou osadu. Všemu co bylo živé, ukousnul hlavu a těla odhazoval kolem sebe.

Když tak svíral svůj meč, z poměl si na příběh o podobném stvoření. Pohlédl z kopce, kde se zrovna krmil Kerberos. Potichu se plížil k němu vysokou trávou, ale Kerberos ho ucítil a vyrazil proti princi. Princ se postavil a ve chvíli kdy se Kerberos odrazil od země, aby na prince skočil, přikrčil se a v letu ho ze spodu uchopil a mrštil o zem. Hned na něho usedl a pevně sevřel kolem krku tak aby ho nesetřásl a taky aby ho trochu přiškrtil. Musí poznat, že teď jsem jeho pánem.

Opodál uviděl už statné vojsko připravené se z obrem utkat. Obr se k nim nemilosrdně blížil a zabrán do svého úmyslu všechny sežrat si ani nevšiml že se ze zadu k němu blíží králův syn. Kerberos se dostal až pod obra kde ho kousl nad patu jedné nohy, až obr zařval a sklonil se. To už vybíhal Kerberos i s princem po ocase až k hlavě. Sotva seskočil a udělal tři kroky, obrova paže srazila Kerberose. Vytasil meč a vší silou ho zarazil obrovy do hlavy přesně mezi uši. Obr padl k zemi.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser76

Guest
Ahoj, musíš mít příspěvek pojmenovaný herní přezdívkou (viz . pravidla soutěže) .
Tak si to prosím oprav aby nebyl vyřazen . Byla by to škoda .
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Zakládat nové téma nebylo nutné, pro příště stačí oslovit nějakého moderátora. ;) Příběh je moc hezký a bylo by škoda vyřadit ho, přesně jak píše @woody69. Proto jsem nápis opravila a štěstíčko přeji. :rolleyes::)
 

DeletedUser4918

Guest
Pěkně popsaný boj, jen... Odkudže se to blíží králův syn?o_O
 
Nahoru