• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kdo mě vezme pod své křídla?

Sheila7

Guest
Ahojte hraji dnes druhým dnem Elvenar.Hra mě baví a když mě baví jsem na ní každý den.Málo kdy se stane,že vynechám! Zatím tedy asi nejspíše koumám co se kde dělá,ale myslím,že dokud nebudu někde ve spolku moc toho nevykoumám:( Jsem aktivní a komunikativní. Stačí mi jen do začátku trochu poradit a já dám do hry co mohu! ;)
 

DeletedUser205

Guest
Ahoj Sheilo, připojuji se, taky bych ráda vstoupila do nějakého společenství... napsala jsem zatím dvěma. Jedni se neozvali vůbec a druhý mne odmítli s tím, že hledají silnější hráče ( což chápu, aspoň odpověděli). Nevím kolika společenstvím mám napsat než mne někdo přijme a proto to zkouším zde :-D Chtete mne??? Prosím napište, či pošlete pozvánku, budu aktivní....
 

DeletedUser131

Guest
Ahojte, těch společenství je v Arendyllu dost. V současné době jsem v House Stark - je nás tam pět, ale zda bude to pravé - netuším. Každopádně můžete zkusit poslat žádost tam.
 

Sheila7

Guest
Ahoj Sheilo, připojuji se, taky bych ráda vstoupila do nějakého společenství... napsala jsem zatím dvěma. Jedni se neozvali vůbec a druhý mne odmítli s tím, že hledají silnější hráče ( což chápu, aspoň odpověděli). Nevím kolika společenstvím mám napsat než mne někdo přijme a proto to zkouším zde :-D Chtete mne??? Prosím napište, či pošlete pozvánku, budu aktivní....
Ahoj Renie..založila jsem svoje společenství.Tak jestly chceš přidej se ke mě ;) Společenství Dobromysl :D
 

DeletedUser304

Guest
Zdravim vas kdo chcete najdete si spolecenstvi MORAVA a napiste mne prosim osobne jmeno ( Bodyn ) mame spolecenstvi sice plne ale nekteri uz jsou pravdepodobne neaktivni takze by se misto naslo pokud mate zajem a jak vise pisete ze vas hra bavi a budete aktivni tak to nebude problem vas prijmout bereme vsechny hrace co se snazi a ze mate malo bodu no tak kazdy predce jednou zacinal takze se vam budeme snazit pomoct jak to jen pujde a casem se vypracujete mnejte se a tesim se na vas zatim caute.
 

shamballa

Učedník
Ahoj Sheilo, připojuji se, taky bych ráda vstoupila do nějakého společenství... napsala jsem zatím dvěma. Jedni se neozvali vůbec a druhý mne odmítli s tím, že hledají silnější hráče ( což chápu, aspoň odpověděli). Nevím kolika společenstvím mám napsat než mne někdo přijme a proto to zkouším zde :-D Chtete mne??? Prosím napište, či pošlete pozvánku, budu aktivní....
Ahoj,napiš jaké máš bonusové suroviny a kolikátá jsi v žebříčku ano?Zdravím shamballa

Ahoj Renie..založila jsem svoje společenství.Tak jestly chceš přidej se ke mě ;) Společenství Dobromysl :D
Už společenství máš koukám,tak přeju příjemnou hru :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru