• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kde začíná nová kapitola?

Jirinazel

Znalec fóra
Ahoj,
může mi někdo poradit s tímto problémem?
Právě jsem překročila dělící čáru mezi osmou a devátou kapitolu a otevřela bednu. Chtěla jsem si vylepšit jednu budovu z osmičky na devítku, ale žádá to ode mě výzkum, jako že jsem stále v osmičce. Výzkum čeho? A kdy budu konečně v devítce? Záleží mi na tom, protože bych chtěla mít v devítce alespoň ty poslední budovy z eventu. Takhle mi budou na nic. Děkuji za odpověď.
 
nicméně pro vylepšení budov na další kapitolu je třeba příslušný výzkum v dané kapitole. Není to tak, že jen přejdeš do nové a jde to ;) mrkni na strom výzkumu a hledej. Zas tolik tam toho není
 

Jirinazel

Znalec fóra
Děkuji všem za odpověď. Spatlala jsem v té otázce dvě věci dohromady, až žasnu, že vůbec někdo pochopil o co mi jde. Chtěla jsem vylepšit skluzavku pomocí KR a chtělo to ode mne 9. kapitolu a tak mi došlo, že pokud nedám do zítra dohromady 108 VB na průzkumníky, dostanu další eventovou budovu zase v osmičce. Myslela jsem si, že to tak bude ale raději se ptám, abych nevyhazovala mince za nákup VB zbytečně. Přijde mi to pěkně draho. :):):):)
 
Nahoru