• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kavárna světa Winyandor

DeletedUser34

Guest
ahlavne si uloz hru tak aby si ju spustal jednym klikom tedaked sa nacita sprav si zalozku a uz len kliknes zalozku anacitava sa bez zadavania hesla len nevien ci to fungeluje aj cez facebook
 

DeletedUser698

Guest
Děkuji moc, nenapadlo mě, že to půjde v jednom prohlížeči ve dvou oknech, myslela jsem, že se mi to automaticky pak připojí do stejné země. Děkuji
 

DeletedUser312

Guest
že se mi to automaticky pak připojí do stejné
:D zkušenej multič :D když multíš musíš každej na svým prohlížeči páč když to otevřeš ve dvou oknech jednoho prohlížeče skočí ti to oboje do toho co se přihlásil jako druhej ale když se hlásíš na jinej server (i když tý samý hry) je to jako když otevřeš v jednom okně xichtovou knížku a v druhým zprávy ..... ty servery spolu nemají vůbes nic společnýho;)
 

Sindri

Guest
Jde to? Dře to? Postupoval někdo z vás, kteří hrajete i na Arendyllu, na tomto světě odlišně? Udělal někdo z vás předtím nějakou chybu, z níž se na Winyandoru poučil? :)
 

DeletedUser312

Guest
jedna je pro všechny společná...... registrace byla fakt velká chyba....
 

Sindri

Guest
Jak to myslíš? :confused:

Ethariel:Jakých? Nebo se jedná o blíže nespecifikovatelné drobné chybky v taktice? :D
 

Ethariel

Guest
Jup taktické i strategické, ale jelikož jsem tam na začátku tak lehce opravitelné :)
 

luterina

Veterán
Už nestavím jak divá ve smyslu hňácání jedné budovy na druhou a do řad jako vojáci, prostě tentokrát si hry užívám, piplám si každé místo tak aby bylo i krásné, se stromy, sochami a dostatkem místa pro dýchání. :)

Nemůžu najít sekci Pochlubte se vaším městem ze světa Winyandor?
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1198

Guest
Klikání na sousedy stojí čas, to ano, ale vždyť jsou oba odměněni. Sice bych přivítal, kdyby jich více oplácelo, ale nezlobím se. Někteří asi ani nehrají, jen založili účet a ti co hrají déle odpoví alespoň občas. Ale v každém případě dostávám mince a ještě se mi nestalo, že bych nevěděl, za co je utratit :) Takže já budu rád, když budu mít sousedů hodně moc :)
 

DeletedUser273

Guest
Poradí mi pls někdo? Mám vyzkoumaný obě nebonusový zboží Svitky a Křišťál,postavený manufaktury na hedvábí,ale u obchodníka nemám možnost nakoupit právě Svitky nebo Křišťál.Hlava mě to nebere... Co potřebuju,aby se mi v obchodě ubjevily?
 

luterina

Veterán
bonusové zboží lze: vyměnit u obchodníka za nebonusové a nebo vyrobit
nebonusové zboží lze: vyměnit u obchodníka a nebo nakoupit
 

Santerr

Veterán
Podle mě by se ti to tam mělo objevit, až když vyzkoumáš zvýšení tý výroby bonusové suroviny, po vyzkoumání manufaktur to tam ještě není...
 

DeletedUser160

Guest
Ahoj ve spolek...měl bych takovou otázečku! Většinou je ve hře, že proběhne výzkum a hned následuje výroba...ale! ! Narazil jsem ve světě WINYANDOR, ve výzkumu "lesní elfové", že potřebuji otevřít "rozšíření města 37", které je vázané na výrobu duhového dřeva a výhonky lesních elfů, ale abych mohl tyto suroviny pro otevření města vyrábět, musím otevřít výzkum, který je přístupný až o dva výzkumy dále. Otázýka zní, jestli je normální, že otevřu něco, co vyzkoumám o dva - tři výzkumy dále?
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ahoj, výzkum lesních elfů je dost matoucí pro ty, kdo ho vidí poprvé. musíš nejdřív vyzkoumat tu slepou větev výzkumu. tedy lesní mýtinou počínaje, trojicí továren konče. jedině tak rozjedeš výrobu nutnou pro otevření rozšíření č. 37. tedy paradoxně rozšíření 38 vyzkoumáš a umístíš dřív.
 

ElfNostradamus

Veterán
Hra mne včera po dlouhých letech a de facto poprvé přesunula z okraje mapy mezi nové sousedy, děkuji a zdravím všechny mé nové sousedy, věřím ve zdárné spokojené společné férové obchody na trhu a i vzájemné packování :) děkuji
 
Nahoru