• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kavárna světa Winyandor

DeletedUser34

Guest
dostal ale ak si mal tutorial na arendil tak na druhom to preskocili a automaticky minu dia na stavitela
 

Ethariel

Guest
Ale na Arendylu jsi dostala na začátku 1 stavitele a pak v úkolu za diamanty dalšího. Tady ten úkol zrušili a dali rovnou 250 dia a 2 stavitele.
 

DeletedUser34

Guest
uz som to pochopil diamanty su spolovne na oboch svetoch ja mam 1 dia takze setria a daju skvelu akciu na dia aby vitiahli prachy od hracov takze novi svet nova dojan kravička ino :)))
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Za započatí tutoriálu dostanete 200 diamantů, přičemž pro jeho úspěšné dokončení je nutné investovat půlku do nového stavitele. Ve finále tedy za dokončení tutoriálu dostanete 100 diamantů. Pokud si ovšem vytvoříte účet na dalším světě, tutoriál se vám už nezobrazí, protože se předpokládá, že hru znáte natolik dobře, že není nutné vám znovu opakovat základy hry. A nový stavitel je vám odemčen rovnou, bez jakýchkoliv poplatků.

Jinak jak říká @protokol, diamanty jsou na světech jednotlivých jazykových verzí propojeny. Když si tedy koupím diamanty na Arendyllu, nic mi nebrání v tom je použít na Winyandoru. ;)
 

Ethariel

Guest
Takže herní platidla jsou jednoduše vázány na herní účet a ne na svět.
Teď ale z jiného soudku. Když zakoupím bonusový balíček na Winyandoru, tak se mi bonusový stavitel započte i na Arendyllu?
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je mi to líto, bohužel všechny komodity a herní funkce jsou vázány jen na daný svět. Jedinou výjimkou jsou diamanty, které můžeš použít na kterémkoliv světě. Bonusový stavitel se ti tedy na Arendyll nepřičte.
 

Sevenofnine

Guest
Já jsem moc ráda za nový svět, na starém hraju za efíky, a jelikož už jsem tam kde se na všechno čeká dlouho. tak ted můžu vyplnit čas tím že hraju na novém světě za lidi. A hlavně já moc nehraju na pořadí ale kvůli tomu že jsem zvědavá jak bude která budova vypadat na dlší úrovni a jak se bude město měnit a ted to můžu vidět jak u elfů tak i u lidí :D
 

DeletedUser34

Guest
a jede se od znova tabulka v novom servri bola vynulovana no pekne :))
 

DeletedUser1115

Guest
To je tak, že jedeme od nuly zřejmě :confused::D teď už mě doženeš :cool:
 

DeletedUser34

Guest
chyba opravena šlapeme dalej :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser698

Guest
Povězte mi někdo prosím... Je nějaký jednodušší způsob přecházení mezi světy, než znovu najíždět od hry? Zkouším druhý svět a druhou rasu jen tak pro zajímavost. Děkuji za odpověď
 
Nahoru