• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kavárna světa Winyandor

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Milí elfové, drazí lidé,

tak jsme se konečně dočkali! Máme tu druhý český svět! Co na něj říkáte, zapojíte se? :)
 

DeletedUser180

Guest
Na Arendylu, hraju za člověka, takže logická volba byla hrát na Winyadoru za elfa.
Nebudu to vyloženě hrotit, a určitě se vyhnu několika kopancům které jsem už udělal.
Na elfy nebudu plýtvat energií a pojedu ve volném režimu.

Mám tu hru jako relax, takže je mi jedno kolikátý budu v žebříčku -- i když, ihned po přihlášení, jsem byl 87 z 846. Je to zvláštní, ale měl jsem hned několik bodů, zatímco ti poslední nemají žádný. Divné.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já hraju za obě rasy na arendyllu :) Takže já osobně tam nepůjdu. Ale je to super že se spustil, dá to novým hráčům možnost bojovat opět o umístění v horních příčkách, bez "skluzu" v čase :)
 

DeletedUser34

Guest
no ste tomu dali ludia sa stazuju ze nemaju susedov a teras no to bude hromadne vimieranie :D:D:D
 

Deleted User - 42211

Guest
Je na druhém světě něco jinak? Nebo všechno stejný jak na Arendyllu?
 

DeletedUser312

Guest
jj je toho hodně jinak :-D třeba zatím to nesmazalo ani jedno město :-D
 

Deleted User - 42211

Guest
no dobře :D ale spíš mě zajímá příběh, grafika, stavby... je to stejné? :D si to nebudu zakládat, abych zjistila, že můžu dělat dvakrát to stejný, už tak tu plýtvám časem až-až :D
 

DeletedUser312

Guest
je to stejný... já tam jedu za lidi abych zjistil kdo na tom jak je....
 

Deleted User - 42211

Guest
to je jediný, co mě tak napadlo udělat, ale zatím se mi lidské budovy nelíbí... Rozhodně by mě to netáhlo. Elfové jsou nejlepší a moje elfka se lepší a lepší :D Tak nebudu začínat nanovo a budu doufat, že se mi někdy zaplní prostory v okolí městečka :D
 

Vlnik

Guest
no ste tomu dali ludia sa stazuju ze nemaju susedov a teras no to bude hromadne vimieranie :D:D:D
Pravda, Inno nám teď bude muset předvést zázraky v praxi, jestli mají mít hráči na obou světech nějaké sousedy :D Ale možná je to plán. Místo stěhování měst k sobě se jednoduše čas od času přemístí hráči na nový svět. Kdo ví... :rolleyes:
Každopádně já nikam nejdu. Za elfy už jsem jednou hrál a flash player stejně už teď neví, co by si ještě pro sebe zabral, takže zůstanu jen u Arendyllu, dokud na něm nebudu sám :D
 

DeletedUser1115

Guest
Já hraji opět za Elfku, tentokrát bez půlročního skluzu, tudíž bych mohla snad být jednou i v té lepší polovině :)) Myslím, že účel byl hlavně ten, aby noví hráči měli také šanci. Moc lidí to neláká na rozběhnutý server, tam už toho moc nezmůžou a nemají motivaci. Toť můj názor. :rolleyes:
 

Zharthuru

Mistr slova
Nesouhlasím , existují i hry které nestárnou . Například League of Legends je na světě už dlouho a Ultima Online sice není tak masová a hezká ,
ale stále se ještě hraje . Výše zmíněné hry nehraju , ale respektuji je .
 

Deleted User - 42211

Guest
Akorát, pokud se začnou nováčci hlásit do nového světa a Arendyll zůstane neobnovovaný, mohli by nás krajně postavený bez sousedů přenést k dalším osobám...představa být navěky bez souseda, jak je tomu teď, se mi ani trochu nelíbí
 

DeletedUser312

Guest
přenášení je blbost...... spíš by si měli ujasnit kolik lidí je optimum na server a mapu z nekonečný placky předělat na kouli.... a pak by nemělo dojít k tomu že nebude šance na souseda....
 

DeletedUser1115

Guest
Co to má za výhodu, být dál od sousedů? Není obchod atd....o_O
 
Nahoru