• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení KateK

KateK

Kolemjdoucí
Ahoj všichni,

Hru jsem začala hrát v období karantény na jaře. Neustále se seznamuji se hrou a úkoly. Jelikož mám svůj kosmetickou manikurni salon mám výhodu, že mohu v čase mezi klientkami budovat město některé úkoly jsou hodně náročné na čas
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahojky @KateK ,

vítám Tě na našem fóru. Jsme rádi, že se hra baví. ;) Pokud si chceš zasoutěžit a získat nějaké ty diamanty, tak na našem fóru právě probíhá vědomostní soutěž. Zkus se zapojit a vyřešit naše "jednoduché" otázky. Zde nalezneš i mnoho diskuzí o hře, zapoj se a napiš nám svůj názor.
Mohu ti doporučit sekci Změny ve hře, kde si můžeš přečíst jaké novinky, či opravy chyb se chystají do hry zavádět. Pokud rád čteš a chceš se dozvědět jaký mají názor jednotliví hráči na hru, zde se dozvíš více. Pokud budeš potřebovat s čímkoliv poradit, neváhej se na nás kdykoliv obrátit. Nebo napsat do otázek a odpovědí a vždy se někdo najde a poradí ti.;)

Ať se Ti u nás líbí a přeji mnoho úspěchů ve hře. :)
 
Nahoru