• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Kasárny

DeletedUser76

Guest
Zdravím, nejsem si zcela jistá zda se jedná o chybu, nicméně ,ale nevím kam bych jinam tento problém nahlásila.
Nevyrábí se mi správně bojovné jednotky. Abych měla správný počet jednotek musím pokaždé načíst celou hru znovu.

pHYLj.png



Po opětovném načtení hry :

lTQBO.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Santerr

Veterán
Nedalo mi to a koukla jsem na to, mě se to ukazuje správně, tak netuším, kde by mohla být chyba...
Máš to pokaždý nebo jen občas?
 

DeletedUser76

Guest
Forseti, informace jsem doplnila, lépe řečeno pokusila jsem se. Pokud problém je pouze u mne a nestačí doplnění dle vašeho úžasného formuláře (nemyslím to zle) spíš,že já ohledně těchto věcí jsem mimoň, než abych ti přidělávala starosti a potila se u počítače a tím si připomínala jaké jsem úžasné pako ohledně těchto věcí , budu raději nadále hru načítat. Už teď se stydím :).
No snad to postačí, děkuji za rychlou akci a ochotu to vyřešit :)
 

DeletedUser76

Guest
Verze hry: v1.0-8d01b7a-(master) (2016-03-02 15:58)
Prohlížeč a jeho verze:Google Chrome , Verze 49.0.2623.87 m
Verze Flash Playeru: 20.0.0.306
Operační systém:Microsoft Windows XP,Professional,Verze 2002,Service pack 3
Rozlišení obrazovky: Nevím
Herní svět:Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 4/5


Zdravím, nejsem si zcela jistá zda se jedná o chybu, nicméně ,ale nevím kam bych jinam tento problém nahlásila.
Nevyrábí se mi správně bojovné jednotky. Abych měla správný počet jednotek musím pokaždé načíst celou hru znovu.

pHYLj.png


Po opětovném načtení hry :

lTQBO.png
 

DeletedUser76

Guest
Ahoj Forseti, vypadá to, že je vše v pořádku.
Pokud se problém znovu objeví ihned dám vědět, děkuji :).
 
Nahoru