• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Kasárny - Starodávný lesní duch

  • Zakladatel vlákna DeletedUser76
  • Vytvořeno

Tequard

Pokročilý žák
Myslel jsem si to , že to asi nepůjde. Čím mám ale likvidovat kombinaci lehkooděnců a obrněných střelců , která je nejobvyklejší v tomhle turnaji teda opravdu nevím. Třeba by měli tvůrci hry nějaký nápad :)
 

DeletedUser2686

Guest
Ano přesně tak, 11 dní opravovat chybu je opravdu tristní ( počítáno od mého nahlášení podpoře) Zkuste věnovat postiženým hráčům jednotky které stavět nemohou. Zkrátka a dobře odměňte nás za trpělivost a vytrvalost Elvenar hrát i když nám to vývojáři právě neumožňují. Zjišťuji, a možná nejsem sám, že klesl počet sousedské výpomoci u jinak každodenně aktivních hráčů. Jaké překvapení že se jedná právě o elfy..
Věnujte nám kompenzaci, jinak si nás neudržíte.. A hlavně PROSÍM OPRAVTE UŽ TU CHYBU.

Normálně se loučím pozdravem dobrou hru všem, ale dnes nemohu.

Hellseth

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2687

Guest
By mě zajímalo, jak může jít u ducha o komplexní problém, když se ta jednotka nijak zásadně neliší od ostatních? Spíše to bude nějaký obvyklý šlendrián typu přehlédnutí se nebo trestuhodná nedbalost.
 

DeletedUser674

Guest
nechci být ošklivá, ale zdá se, že všichni vývojáři si jako s udělením vzali dovolenou, nebo se nikomu do opravy lesních duchů nechce, už to trvá dva týdny a od 19.1. má být nová verze turnaje, to si to zřejmě nevyzkoušíme, když nejdůležitější jednotka nelze naverbovat

nebo si máme začít myslet, že volba elfa byla na počátku špatná? že se preferuje člověk?

nebo zase, jako většinou u bojů, není nová verze turnaje dostatečně připravena a omezením bojeschopnosti jedné rasy se tak chce předejít negativním reakcím a kritice? zcela určitě ne všem reakcím, ale když zhruba polovina hráčů nebude bojovat ( nebo jen velmi omezeně), tak tu nebude tolik křiku, že se něco zase nepovedlo

působí to na mě tak

a ještě jedna malá drobnost mě napadla ....
co když při nahrávání nového typu turnaje přestane fungovat verbování další jednotky? tou by mohl být golem, protože ten je také hodně moc potřeba ....

//Sloučen doublepost, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2691

Guest
Skoro 2 týdny mě nejdou naverbovat lesní duchové . Jak koukám , nejsem v tom sám . V jiných hrách tak zásadní chybu řeší co nejdřív a nestalo se že by to řešily tak dlouho ! ! !
V čem je problém ?
Když nejsou schopni hru dát dohromady tak at si najmou jiného schopného programátora který to dá dohromady .
 

DeletedUser892

Guest
Ahojky též mi nejde vytvaret lesni duch ostatni jsou bez problemu, děkuji za brzkou nápravu
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Oprava by měla být nahrána ve středu, jak je uvedeno ZDE. Za komplikace se omlouváme.
 
Nahoru