• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Kasárny - Starodávný lesní duch

  • Zakladatel vlákna DeletedUser76
  • Vytvořeno

DeletedUser76

Guest
Zdravím, jakmile chci vycvičit ducha objeví se dnes po aktualizaci toto:
Starodávný duch vycvičit nelze.


3L7iY.png
 

DeletedUser2345

Guest
Zdravím, o problému víme, byl poslán vývojářům. Zatím to vypadá, že to vzniklo při aktualizaci - během aktualizace mělo dojít k tomu, že aktuální výroba jednotek se měla instantně dokončit, zjevně to však vyvolalo problém, kdy si systém není schopný nějak poradit. Ale nechci předbíhat.

Nicméně, jak jsem psal, víme o tom, poslali jsme problém vývojářům a věříme, že brzy dojde k nějaké nápravě. Prozatím doporučujeme lesní duchy neverbovat.
 

DeletedUser674

Guest
hmmm ... neverbovat ...
a jak se asi dá dokončit turnaj, když tam jsou duchové potřeba? jste fakt šikovný ...
 

DeletedUser2345

Guest
Asi bych Vám mohl doporučit, abyste si vojska dělala dopředu, a ne jen během probíhajícího turnaje.
Asi bych Vám mohl doporučit, abyste používala i jiné druhy jednotek, přeci jen jich je tam v nabídce dost.
Asi bych Vám také mohl říct, že turnaj není životně důležitá událost, že se opakuje a že navíc lze dokončit i jinak, než bojem, nebo bez této konkrétní jednotky.
Ale asi to neudělám a prostě Vás poprosím o pochopení. Nikdo zde na fóru tento problém nezpůsobil a není v naší moci ho opravit, nemá smysl zde za to někomu spílat. Udělali jsme vše, co jsme mohli - nahlásili problém těm, kteří s ním mohou něco udělat a zatím se Vám snažit dát nějakou radu, co s tím.
Věřím, že ani vývojáři tento problém způsobit nechtěli. Chyby se stávají, jsme na tom všichni (tedy alespoň elfové) stejně. Trpělivost, prosím. Dělá se na tom.
 

Eragon92

Znalec fóra
Při tom zmršeném urychleném rekrutu je pro některé pomalu nemožné mít dostatečnou zásobu...
V nabídce jich je hafo ale krom těch původních jsou spíš k smíchu a nepoužitelní navíc při počtu 5 rekrutovacích oknech na 3 budovy....
Celá hra není životně důležité tak proč jsi vlastně hrajeme? Navíc poslední dobou není ani zábavná když pominu zimní event

Ale asi to taky nikomu nenapíšu protože nikdo netvrdí, že za to můžete a těm kterým je to určeno.... Doufejme, že na opravu nebudeme čekat do další aktualizace.
 

DeletedUser1089

Guest
Dobrý den,
mám stejný problém. Asi jej máme všichni. Já zásobu lesních duchů měla. Ještě mi jich trochu zbývá. Ale hraji s nimi jen turnaje. Na ostatní boje je nepoužívám, protože bych brzy neměla žádné. Nějak si nemohu zvyknout na změněné vlastnosti vojáků. 5 rekrutovacích oken je dle mého názoru na 3 budovy také žalostně málo. A tak jsem sice postavila cvičiště, ale verbuji převážně jen v kasárnách. Ten poslední tábor zatím stavět nebudu. Jedině, že by přibyla okna na rekruty. Ale jak píše pan Dagr, nejde o život. Jsem dospělá. Takže až mě hra přestane bavit, nebudu hrát. Chyby se stávají. To chápeme snad všichni. Ale problém nastává tehdy, pokud trvají moc dlouho. To jistě chápou i páni vývojáři. Takže záleží i na tom, jestli je rychlá oprava jejich priorita. Přeci jen je to hra hrající se zdarma. Diamanty už jsem si sice koupila, ale z toho moc nemají, když je to jen nárazové. Děkuji lidem na fóru, že naše stížnosti předávají dál.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, chci jen upozornit, že během dneška , zřejmě někdy odpoledne došlo ke změně, již nejde vycvičit žádná jednotka v kasárnách .
Nyní se vůbec již nemohu připravit na nadcházející turnaj a doufám, že i v tomhle ohledu se to bude řešit.
2pcXL.png
 

Deleted User - 42211

Guest
Tak jsem to ozkoušela a chybu to háže pouze u výroby lesních duchů, všechny ostatní jednotky mi jedou bez problémů...
 

DeletedUser76

Guest
Zřejmě jak u koho, promazala a vyčistila jsem vše potřebné a prostě to nejde, jinak bych to sem nedávala .
Vyzkoušela jsem všechny jednotky a několikrát za sebou.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Moc se omlouváme za problémy, už včera jsme nahrávali hotfix, který měl tento problém vyřešit. Bohužel jelikož jde o velmi komplexní chybu, hotfix nefungoval podle našich představ. Pokusíme se tedy na něm zapracovat a chybu opravit co nejdříve. Prosíme o strpení!

@woody69, omlouvám se a zároveň děkuji za upozornění, tvůj účet jsme předali technikům!
 

DeletedUser1935

Guest
Sice jsou i jiné druhy jednotek, žel nelze vyrábět tu stěžejní, přičemž „rozumná“ zásoba této jednotky je výroba v téměř maximální možné míře mezi turnaji atd. Podstatně zde trpí hlavně celková efektivita v rámci pravidel nastavených samotnými vývojáři. Naštěstí mi zrovna křišťálový turnaj „žíly netrhá“, abych litoval jeho opakování až za pár týdnů. Chyby se stávají, nicméně odstranění této již trvá poměrně dlouho, čili bych se rád připojil k prosbám o její brzké odstranění. Děkuji.
 

DeletedUser76

Guest
@woody69, omlouvám se a zároveň děkuji za upozornění, tvůj účet jsme předali technikům!

Zdravím Tě Forseti , musím napsati , že jsem docela smutná , jelikož nemohu plně účastnit se turnaje .
Problém s výcvikem v mém případě všech jednotek je nepříjemný, včera ráno jsem také psala na podporu.
Ihned zareagovali za což děkuji , ale bohužel se s tímto problémem nesetkali
Dnes po přihlášení do hry jsem se vrhla na kasárny a hned zahájila výcvik jednotek , s radostí , že tým techniků problém vyřešil .
Bohužel ne , stihla jsem vycvičit necelou řadu, když zadám další výcvik opět mám ten stejný problém .
Žádné bližší informace od podpory nemám a zde také ne, tím myslím jak dlouho budu čekat, zda se to někdy vyřeší ?
Budu muset čekat do další aktualizace. Do hry jsem investovala finance a vážně nerada bych v tomto případě přišla o svůj účet i město z toho důvodu, že se vyskytl neřešitelný problém .
 

Magni

Guest
Zdravíčko! :) Dovolím si odpovědět za @Forsetiho, abych podal "informace"/odpověď co nejdříve.

Neřešitelný problém to jistě není (bohužel velmi komplikovaný ano), technici zjistili co potřebovali a pracují teď na vyřešení (chyba není přímo na Vašem účtu - je to globální chyba). Nicméně, podle posledních zpráv a případů je problém ve cvičení všech jednotek (vyjma duchů) skryt za tím, že hráč vylepšuje zbrojnice a proto mu hra vyhodí chybu při zadávání jednotek do stavební řady. Poprosím tedy o nerozšiřování zbrojnic při zadávání tréninku. Ačkoliv to neřeší problém s duchy, umožní to alespoň trénování ostatních jednotek, případně alternativních k duchovi. O své městečko rozhodně nepřijdete, nemusíte se bát. Kdy bude oprava připravena nejsme bohužel schopni říct a neodvážíme se ani odhadovat nebo slibovat. Ujistit Vás můžeme pouze v tom, že se na chybě intenzivně pracuje. Za komplikace se ještě jednou velmi omlouváme, věřte že nás to mrzí také a chápeme tuto situaci.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravíčko Magni :), tak to je báječné :D, ba přímo šutr mi spadl ze srdce , děkuji za bleskovou odpověď a vysvětlení .
 

Tequard

Pokročilý žák
Šlo by aspon upravit trochu turnaj aby protivníky byly jednotky které jdou efektivně likvidovat jinými jednotkami jak duchem ? Protože po všech těch úžasných změnách "k lepšímu" jsou čarodějnice totálně k ničemu šermíř a lučištník jsou sice použitelný a rádi umíraj takže zbývá golem a duch . A dneska po poslední úžasné změně k lepšímu už jen golem .
 
Nahoru