• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Fénix Karluska

Karluska

Pokročilý žák
Karluska.jpg

Takže, jelikož poslední budova sady se fakt asi nedá získat (skončila jsem 670 peříček od konce a nebylo ani za co získávat diamanty, protože skončily i úkoly), z toho mála, co se dalo za peříčka získat se dalo postavit aspoň něco:
horní část obrázku - budovy ze sady
levá dolní část - moc povedená studna přání, ta je opravdu pěkná (ještě mám v zásobě další tři, až je bude kam postavit), bylo by fajn, kdyby až vyprší její 100denní účinek se na ni dala seslat sousedská pomoc, pokud ji nebudu zase chtít z města odstranit (zatím nechci, protože i tak vypadá z těch budov zdaleka nejlíp)
pravá dolní část obrázku - jediná další celkem užitečná lidokulturní budova, myslím, že za celou událost byla tahle jediná (kromě budov ze sady), čekala jsem že jich bude třeba víc, ale bohužel
 

DeletedUser5367

Guest
Ahoj, prosím, jak se ti podařilo vytvořit nové téma?? Mně to píše, že nemám dostatečné oprávnění na odpověď k zadání tématu.. a jinde něco jako "Vytvoř nové téma" nemůžu najít. Díky Monee. :)
 
Nahoru