• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Síla hudby

Schoenfeld

Znalec fóra
Snažte se borci, přeji hodně úspěchů.
Vytyčujte trasu, popisujte a raďte. My za vámi vám budeme velice vděčni.
Předem díky.
 

voyager-1

Velmistr písma
Tak ano, po vylepšení oddílu se vyzkoumané provincie zjednodušily. Na neprozkoumané to nestačilo, tam bude třeba další zvětšení.
 

Angedev

Velmistr písma
Kolik tak plánujete stavět těch výrobců? Nějak vůbec nemám představu, kolik se jich tam mám snažit nacpat :D
 

GorGlin

Veterán
Onehda jsem tu založil téma kde jsem ventiloval svou frustraci z úkolů, které podle mě nedávají smysl.
Mno.
Dohledal jsem ho, ale i přes to, že jsem ho založil, do něj menůžu psát.
A tak mi to odpusťte, ale napíšu to sem.
Při plánování rasy jsem pročítal i úkoly a dočetl se tam věci kdy mi zůstává rozum stát.
S ohledem na to jak je koncipovaná rasovka, mi naprosto hlava nebere, proč bych měl stavět víc než jeden od každého orchestru.
Ale, světe div se, 73. úkol chce 15 orchestrů, takže budovum, se kterou si myslím že vystačím s jednou mám postavit 5x.
Je to odrb, nebo mi neco uniká?
Ale co, držím hubu, protože už párkrát jsem tu reagoval zbrkle a udělal ze sebe blbce.
Ale ted jsem splnil úkol a vyskočil mi nový.
Na výrobu polétavého prachu.
Mám bonus na aerosil a tím pádem výroba polétavého prachu v mém městě nedává žádný smysl.
Ale podívejme se na to příběhově.
Luaina je sice bájo hejkal, ale nebrání se zlepšení.
možná by nějaká spešl maska z ještě víc spešl dřeva, mohl pomoci jejímu hlasu
nebo nějaká super moderní ladička
ale ne, ona chce kabát, elegantní plášť.
jako jo, sám jsem se něco nazpíval, a nachlazení je velký problém, ale pokud můj speciální kožich má vlastně řešit celou záchranou akci, přijde mi ta fladěra za to jako další odrb.
Já respektuji, že má autor nějakou představu jak bych měl hrát a to že jsem objevil možnost hrát jinak ho nezajímá.
Úkolová linie tu není aby mi pomohla, ale naopak jen další páka, která mě má dostat do očekávané linie.
Ale pokud chci dát úkol, který město bude blokovat několik dní, tak zadat "udělej 3 elegantní pece" dává větší smysl než tohle.
 

Ludi

Veterán
@pavelb díky za info, teď jsem se na to podívala na beta fórum. Já si říkala, že ta kapitola zatím vypadá nějak podezřele snadně. Tak už vím, kde je ten zakopaný pes ... Ale zase dobrý je, že to postavíme asi jen na vylepšení portálu. Doufám, že se nepletu.

Jen mě mate wiki - tady to vypadá, že na 4. lv. stačí 3 sbory od každého:
Snimek.jpg


Jenže Kersepitje (moderátor fora) na beta fóru píše:
To have a portal level 1 you need no ensembles (of course)
to upgrade to level 2 you need to have one of each ensemble.
to upgrade to level 3 you need to have 3 of each ensemble.
to upgrade to level 4 you need to have 6 of each ensemble.

Takže kdo má skutečně pravdu?
 
Naposledy upraveno:

Boobika

Pokročilý žák
kdyby to byly "normlani" nabidky tak tam nehnijou vecnost. clovek je pouzije jen v pripade nejvyssi nouze
 

GorGlin

Veterán
Dílny jsou v pohodě, to co ti zbourá město budou orchestry a jak se zdá, udělat se to musí, a s dokončením kapitoly ti to nepomuze
 
Nahoru