• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová jednotka Kapitanhonza - Syn Pekel

kapitanhonza

Guest
Synové Pekel jsou werwolfové samotního ďábla. Né vždy werwolfové sloužily ďáblu,byli to takový větší smečky . Ragnar, smečka kterou vedl nejstaší wervolf ze všech, byla ve velkým smutku protože se nachazela na pokraji vyhladovění a smrti Ragnarovi dcery kterou zabili lidi při schánění potravi pro svoji smečku . Ragnar který byl ve velkým zármutku upsal svoji smečku ďáblu aby už nikdy více nehladověli a pomstili smrt Ragnarovi dcery. Jeho mazlíčci kteří pustoší zem strachem a krví jsou jiný než ostatní werwolfové ,jsou to Synové Pekel který nezabije stříbro ale pouze useknutá hlava. Říká se že v Synech pekel koluje v žilách oheň, díky kterému jsou hráněni proti stříbru. Jsou velmi rychlí a hbití zabijáci a v noci se jejich smysli z dvounásobují a jsou tak nezastavitelný ďablovo psi ! Synové pekel byli první jeho služebníci smrti kteří před ním poklekli a slíbyli že zničí celý svět !
A teď se blíží k zemi Elvenar !!

Ragnarova slova po smrti dcery.
117tj7q.jpg

" Já nejstarší ze všech werwolfů jsem zklamal.
Svoji smečku jsem neuživil ,svoji dceru jsem ztratil,
Já se pomstím , krvý, strachem a chaosem pomstím svoji dceru a zničím svět lidí. "



Rasa: Démon
Bojovník s kopím.


PS: Je tam dopsaný moje jméno ve hře ale bohužel jsem zapomněl ve jménu Honza na psat "N" tak snad to nebude vadit. Děkuji :)
 

Přílohy

  • vlk2.jpg
    vlk2.jpg
    506,5 KB · Zobrazení: 99
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser115

Guest
muším uznat že co se týče příběhu tak je dost dobrý a samotná jednotka vypadá taky zajímavě.
 

DeletedUser126

Guest
Tak to je pěkná potvora, tu bych v lese potkat nechtěl. Skvělý!
 
Nahoru