• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Kapacita zásobníku na rozbité úlomky.

GorGlin

Veterán
S ohledem na aktuální změny ve hře mi tohle případá jako věc s tím těsně spojená.
Úlomky run dostáváme od 1 řekněme do 5 z turnaje, událostí, řemeslné výroby...
S ohledem na to že většinou je cílem získat 10 na vytvoření nové runy, často o úlomky přicházíme, když jich dostanu najednou víc, než mám místo.
Tak bych navrhoval kapacitu zvednout na 15.
 

SilviSaleva

Pozorovatel
Také tento návrh podpořím kladně.

Zásobník úlomků run zvednout klidně na neomezeně, ale výměnu za runy ponechat na 10. Přidat tedy k Divu tak tlačítko, Vyplnit úlomkami run, pokud máte.
 

karhol

Znalec fóra
Také děkuji za tento návrh a přeposlání k tvůrcům.
Ještě bych ale uvítal funkci z úlomků runu ukovat abych mohl rozbité úlomky využívat. Takto mám po většinu času plnou kapacitu bez dalšího využití.
Nebo je někde možnost runu ukovat? Mimo divů v každé páté úrovni?
 

Hexik

Znalec fóra
asi uz nema smysl neco psat kdyz je predano presto ... jsem za zvyseni limitu myslim ze by stacilo na max 90 zlomku, aby to vyslo ason na jedno runove kolo
@karhol kovat runy? to je docela otazka jak si to predstavujes jako soucast vyroby v akademii? kde vlastne uz davno muzes ulomky utracet a nebo snad v samotnem divu? musim rict ze ja s tim moc problem nemam jediny mesto kde mam furt 10 ulomku je mesto bez divu
 

Banderoi

Znalec fóra
Tento nápad se nám líbí a proto ho posíláme dál. :)
Osobně si myslím,že to bude fajn,protože jsem s tím taky válčil,ale je to nefér vůči hráčům,kteří si to za celou hru odtrpěli a nemohli ty úlomky ukládat.Je to tak od začátku,tak ať si tím každý projde,jaké to je když chybí úlomky když před chvilkou propadaly.
 
Nahoru