• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jméno,město,zvíře,věc,rostlina

Znáte tuhle hru?


  • Celkový počet hlasujících
    53

Moni Arda

Znalec fóra
Kdybyby si četl i další komentáře, bylo by Ti to jasné. Narušuješ plynulost hry zbytečnými komentáři. :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1413

Guest
Mohl si to mít neaktualizovaný, nu což... můžeme pokračovat na Žo
 

DeletedUser4785

Guest
Janek, Janov, jelen, jíl, jalovec

Ci
Nevím jestli jste si toho všimli ,ale v zadání této hry je že po napsání odpovědí vložíte nové písmeno kterým se bude dále pokračovat . Jedno písmeno , ne 2 písmena ! Tím že jste začali vkládat ty 2 písmena tak se ztížilo odpovídání a ne na každá 2 písmena lze správně odpovědět . Takže tato hra tím pádem skončila v patové situaci . Navrhuji začít znovu na jednom písmenu např na A .
 

Deleted User - 35985

Guest
Ono se už stalo, že zásoba omezených počtem písmen se vyčerpala. Kdyby jsi četl všechno, dospěl by jsi, že došlo k drobné změně na dvě písmena. Přeji hezký den.
 

Moni Arda

Znalec fóra
Doplnila bych @Astersix ještě v tom, že hráč má zadat kombinaci dvou písmen, jen pokud na ni sám zná správné odpovědi. Je to proto, aby se do hry nedostaly nesmyslné kombinace, na které nelze odpovědět.
 

DeletedUser4785

Guest
Tím že se změnilo zadání hry se snížila možnost správných odpovědí . Na jedno písmeno se spíš najde správná kombinace než na ty dvě . Pokud se předtím " vyčerpala zásoba vhodných slov " tak takhle se to jen zhoršilo . Je to samozřejmě jen můj názor, ale buď to by se měla tahle hra uzavřít nebo začít znovu . Jak jsem již navrhoval od písmene A .
 

DeletedUser5486

Guest
Já jsem toho názoru, že pokud by mělo dojít k změně zadání začínajících písmen, měl by to udělat uživatel
filips , který tuto hru v herním koutku založil.
 

DeletedUser5665

Guest
Nějak to tu vytuhlo a musím se přiznat, že sama nevím.

@Valkyra1 Vůbec netuším, jaké město, začínající "Žo" znáš... pokud se nikdo další nenajde...končila by tím hra, tak doufám, že pak nám své odpovědi prozradíš, protože mě nad tímto zůstal rozum a vědomosti, stát.
 

DeletedUser67

Guest
filips , ktorá (ý) toto založil(a), tu podla záznamov bola videná pred rokom, kto ju môže zastúpiť????
 
Nahoru