• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Jména měst a sousedská výpomoc [předáno]

zobrazení priority sousedské výpomoci

  • jiná ikona

  • barevně odlišené ikony

  • zobrazení podle priority

  • nechat jak to je

  • přidat řádek pod název města s preferencí výpomoci


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

DeletedUser2116

Guest
Když já jsem dle něj sobec (kterej ve skutečnosti hráčům pomáhá), tak proč by on nebyl namyšlený ignorant? Tady nejde vůbec o to, čím palni je (věřím, že namyšleným ignorantem není), ale o to, že hodnotí člověka dle příspěvku a ve skutečnosti o něm neví vůbec nic. ;)

Nicméně, to je mimo téma.

Svůj názor na toto „vylepšení“, jsem vyjádřil výše, ač k nelibě ostatních.
 

Eragon92

Znalec fóra
A co jsi když né sobec? Pokud tě zdržuje čtení co kdo chce což je otázka kolik - 2 sekund????

Asi tě baví provokovat nebo vážně nevím, nerad bych se tě dotknul pokud máš nějaké problémy. A pokud mi nacpeš mince místo stavitele když to tak chci tak to není pomoc a většinou to buď neoplácím a nebo vracím stejnou mincí!
 

DeletedUser467

Guest
Což o to čtení, ale pak tu konkrétní věc najít a ideálně ještě tu nejvýhodnější kulturní budovu kliknout, že? :) Jako vážně si nedovedu představit, že bych denně měla chodit od souseda k sousedovi, u každého číst co chce kliknout a pak to hledat. Pokud to někdo chce dělat, klidně může. Pro mě je to dost zdlouhavý proces a tak nějak mám pocit, že můj čas se dá využít líp. Myslím, že by se měla brát motivace na mapě s rezervou. Sama po sousedech nevyžaduji, aby v mém městě ztráceli čas hledáním konkrétní věci k motivaci. Myslím tedy, že není na místě nazývat chackera sobcem, prostě má jen na věc jiný pohled jak vy.

Ve spolku samozřejmě ráda lidem pomůžu. Tak jako tak tam motivace ale stejně nebude ideální, i kdyby se nějakým způsobem rozlišila podle priorit. Vezměte si, že mi někdo dá kulturu v 5 ráno, když já se tu ukážu až v 6 večer. Pak mi to je stejně úplně k ničemu a dotyčný se akorát zbytečně zabýval něčím, co mi nepomůže. Proto jsem byla proto přidat řádek, kde by si lidi uvedli kdy jim co píchne. Tak se pomůže spoluhráčům ze spolku nejvíc.
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak já taky neobíhám všechny nejsem blázen a najít kulturu myslím není zas tak těžké ne? Já neřekl, že musíš dát tu nejlepší, ale většinou je to ta největší... já mám pár vytypovaných sousedů kteří oplácí a těm "pomáhám". Pak sem tam někoho testnu jestli oplatí ale zatím spíš neúspěch.
 

DeletedUser2116

Guest
Já jsem dle hráče Eragon92 sobec, když motivuju všechny objevené hráče a celý spolek, ale nemotivuju dle toho, co si přejí. Přičemž on neobíhá všechny, protože není blázen? :D :D :D :D Chlape, teď si mě fakt rozesmál! Jestli já jsem sobec, tak Ty jsi totální pokrytec! Vždyť motivovat souseda je na vteřinu, když se nedíváš, co motivovat chce, ne? ;)

Děkuji Thespia - přesně tak jsem to myslel, ovšem některým to musíš vysvětlit polopatě, protože mají před očima temno, když vidí u daného příspěvku neoblíbeného autora (přispivatele) a z jeho příspěvku si vezmou jen část, kterou se snaží proti němu obrátit. Ovšem u některých hráčů mě to vůbec nepřekvapuje. Spíše by mě překvapil opak.
 

DeletedUser2070

Guest
Také motivuji sousedy na mapě pomalu každý den. Sem tam den či dva vynechám, když není nálada. A u každého si opakuji takovou svou mantru. Kliká, nekliká. Ti co klikají ode mně vetšinou dostanou přesně co chtějí (říkám většinou, protože místy vypne mozek nebo ujede ruka). A těm co neklikají motivuji hlavní budovu ať už tam mají napsané co chtějí. Sem tam když vidím, že mi někdo sice nekliká, ale má pohyb ve městě, snažím se mu klikat to co chce a ve skrytu duše doufám, že až se ke mě prokouše, bude mi také klikat dle mého přání. Takhle suma sumárum zapojím mozek u 20 lidí z 200 a to zase není taková hrůza. A ve spolku beru klikání dle přání za samozřejmost.
 

DeletedUser1210

Guest
Absolutní souhlas s ManiackBean. A právě proto by bylo nejlepší zobrazení motivace podle priority, aby každý dostal co chce. A jestli někdo namítá že nechce kulturu ve 3 h. ráno tak ať si prioritu upravuje dle času.
Také si to přehazuji podle potřeby.
 

Eragon92

Znalec fóra
Já jsem dle hráče Eragon92 sobec, když motivuju všechny objevené hráče a celý spolek, ale nemotivuju dle toho, co si přejí. Přičemž on neobíhá všechny, protože není blázen? :D :D :D :D Chlape, teď si mě fakt rozesmál! Jestli já jsem sobec, tak Ty jsi totální pokrytec! Vždyť motivovat souseda je na vteřinu, když se nedíváš, co motivovat chce, ne? ;)

Děkuji Thespia - přesně tak jsem to myslel, ovšem některým to musíš vysvětlit polopatě, protože mají před očima temno, když vidí u daného příspěvku neoblíbeného autora (přispivatele) a z jeho příspěvku si vezmou jen část, kterou se snaží proti němu obrátit. Ovšem u některých hráčů mě to vůbec nepřekvapuje. Spíše by mě překvapil opak.

Ty mě bavíš furt ;). A nevím proč bych měl být pokrytec když nemotivuju lidi co ke mě nechodí, a ne není na chvílí oběhat mapu a dát každému packu i kdybych to dával podle toho co mi příjde pod ruku...
 

Maxa

Znalec fóra
tak ja obdivuji ty, kerí klikají stovky sousedu denne (nekolik mesicu) a vyhovují pozadavku. ovsem pochybuji, ze se tu jeden jediny najde.

Ja osobne klikam vsem sousedum az na vyjimky pouze na hlavní budovu. nemam cas cekat na to, až se mesto nacte a uz vubec ne hledat. jeste tak kdyz si nekdo nasklada kulturky k sidlu, kliknu vedle. Motivace jsou nejnudnější a nejzdouhavější a na systemove prostredky PC nejnarocnejší. Hlavně, ze se tu prekopava neco co funguje.

ve spolecenstvi to funguje jinak. tam se vyhovuje.
 

DeletedUser1198

Guest
Společenství klikám tak, jak mají napsáno (ale i při tom se občas ukliknu), sousedy motivuji jen ty, co mi motivaci vracejí. Ale protože čas je potvůrka a někdy bych mohl zapomenout nebo se mi to ztratí v přehledu, tak jednou týdně namotivuji celou mapu. Snažím se klikat, co má kdo napsáno, ale hledat stavitele, to opravdu ne :-D, na to nemám ani čas, ani náladu.
 

Maxa

Znalec fóra
po motivacich vice jak 50 sousedu vypadaji mesta nejak takto.
Schránka011.jpg
Schránka021.jpg
Schránka031.jpg
Schránka041.jpg
 

DeletedUser1148

Guest
já osobně už nějakou dobu klikám celou mapu jen občas ,což chacker ví ,protože ho mám v sousedství ,ale těm ,co klikají i mě ,dávám výpomoc denně a přesně podle toho ,co si přejí ,protože oni mi výpomoc dávají stejně.Mám v sousedství tak 200 objevených hráčů a je pravda ,že celou mapu dávám jen opravdu někdy.Většinou když potřebuji mince :D:p.Ve spolku je to samozřejmě jiné.Vzhledem k tomu ,že jsem velitel tak se snažím motivovat denně a přesně podle přání :) ,ale k nápadu .Moc se mi líbí a myslím si ,že například třetí možnost by byla super :)
 
Nahoru