• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Jména měst a sousedská výpomoc [předáno]

zobrazení priority sousedské výpomoci

  • jiná ikona

  • barevně odlišené ikony

  • zobrazení podle priority

  • nechat jak to je

  • přidat řádek pod název města s preferencí výpomoci


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

mroukous

Guest
jména měst u mnoha hráčů suplují preferenci hráče sousedské výpomoci určité budovy.. tedy neslouží svému účelu..

co přidat možnost volby kde si každý nastaví prioritu sousedské výpomoci a ta se pak zobrazí při návštěvě jiným způsobem.. co by Vám vyhovovalo - anketa
1. jiná ikona
2. barevně odlišené ikony
3. zobrazení podle priority (např prioritě K, S, P) se zobrazí symbol pouze nad kulturníma budovama, po uspokojení všech pak stavba, nakonec penize nad hradem
4. nechat jak to je
5. přidat řádek pod název města s preferencí výpomoci
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Ahoj, nápad super a myslím, že už tu i něco podobného zaznělo, ale osobně bych uvítala spíš, kdyby se pod názvem města zobrazoval navíc nějaký řádek, kam by lidi mohli napsat co chtějí. A to z toho důvodu, že každý prostě funguje jinak a tak si tam lidi můžou navíc i napsat v jakém časovém úseku chtějí kulturu, popř. co preferují jako druhou možnost. Když tu je někdo navečer, tak mu naklikaná kultura dopoledne nijak nepomůže. A kdo by to nechtěl řešit, mohl by tam napsat nějakou milou (nebo možná i nemilou :D) zprávu pro své návštěvníky :) Jinak kdybych měla být pro nějakou z tvých možnosti, tak je mi nejsympatičtější ta třetí, tedy zobrazení podle priorit.
 

DeletedUser312

Guest
hoj

nápad zajímavej a stál by za to se jím zabejvat.... taky bych něco podobnýho uvítal....

bohužoužel v první řadě by se mělo vyřešit samotný klikání výpomoci.... ne každej má tolik peněz aby si po každým odklikání paciček mohl dojít koupit novou myš páč ta jeho se u toho zuřivýho klikání zadřela.... :D
 

DeletedUser312

Guest
to co se už řešilo jinde ... 8 kliknutí na jednu packu je fakt moc.... dá se to zvládnout na dvě .....
 

Deleted User - 39864

Guest
Určitě jsem pro, aby byly budovy barevně rozlišeny a hlavně aby se ostatním nabízely možnosti podle mnou zvolené priority. Jakmile bude jedna možnost vyčerpána, zobrazila by se další možnost. Tak se nikdo nesplete a nebudu dostávat i to co nechci :). Samozřejmě musí být možnost prioritu kdykoliv podle potřeby změnit.
 

DeletedUser2116

Guest
Osobně, když někoho motnu, tak mi je úplně jedno, co chce a co má napsaný místo názvu města. Už jen samotná motivace je zdlouhavý proces, kdy musím pořád přeskakovat z mapy do města, z města do mapy, případně do svého města. Stejně to je vždy o tom druhém, tedy o tom, kdo vás motivuje. Řídit se tím budou maximálně lidi ze spolku a stejně se vždycky najde někdo, kdo to udělá po svém. Z těchto důvodů se mi to zdá zbytečné.
 

papap

Mistr slova
Zdravím nápad je to zajímavý.já bych preferoval další řádek pod jménem města,kam by si každý napsal o jakou výpomoc mu jde...:)
 

Deleted User - 39864

Guest
Osobně, když někoho motnu, tak mi je úplně jedno, co chce a co má napsaný místo názvu města. Už jen samotná motivace je zdlouhavý proces, kdy musím pořád přeskakovat z mapy do města, z města do mapy, případně do svého města. Stejně to je vždy o tom druhém, tedy o tom, kdo vás motivuje. Řídit se tím budou maximálně lidi ze spolku a stejně se vždycky najde někdo, kdo to udělá po svém. Z těchto důvodů se mi to zdá zbytečné.

Pravda, proces motivace je zdlouhavý a právě proto by bylo dobré zavést systém rozlišení, pak bys nemusel/a přemýšlet nad tím, jakou podporu komu dáváš. Hráči, který si uvede pořadí, jež preferuje, není jedno co sám dostane a rovněž se snaží ostatním poskytnout to, co chtějí. Dobrý soused mi dá motivaci tam, kde potřebuji a zpravidla takový má i sám napsáno, co by rád dostal.
 

DeletedUser2116

Guest
Ne zcela jsi mě pochopila. Já nekoukám na to, co chce a co nechce motnout, tudíž by mi bylo a je zcela jedno, jaké má priority. ;)
 

Aarwen

Pokročilý žák
Pravda, proces motivace je zdlouhavý a právě proto by bylo dobré zavést systém rozlišení, pak bys nemusel/a přemýšlet nad tím, jakou podporu komu dáváš. Hráči, který si uvede pořadí, jež preferuje, není jedno co sám dostane a rovněž se snaží ostatním poskytnout to, co chtějí. Dobrý soused mi dá motivaci tam, kde potřebuji a zpravidla takový má i sám napsáno, co by rád dostal.
V tom musím naprosto souhlasit s Triannou , motivace je tady od toho aby nám pomáhala, když už to dělám tak aby obě strany spokojené né jen kliknout.Některé názvy měst jsou dlouhé ...takže pod názvem města , ikona co motivovat :) Takže se tady o tom baví převážně lidi kterým na tom záleží kam kliknout ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser2116

Guest
Takto to může fungovat ve společenství - převážně jemu by měla být poskytnuta pomoc, u ostatních hráčů je to zcela podřadné. Většina hráčů motivuje jen proto, že z oné motivace mají sami zisk a ne proto, že z toho budeš mít zisk Ty. ;) Stačí si přečíst pár témat právě na tuto funkci. ;)
 

DeletedUser2281

Guest
I nad tímhle jsem meditoval a napadlo mne řešení tak, že rovno na mapě by se přímo na políčku města objevili tři možnosti kliknutí (pod sebe dle priority, kterou si každý nastaví sám a zakliknutím políčka by se u kultury u hráče "zaklikla" automaticky budova s nejvyšším počtem bodů kultury. Pak u stavitelů to samé, a v momentě, když už není možné kliknout ani na nic kulturního a stavitelé by byli taky na maximum, aktivní by bylo pouze to políčko na hlavní budovu... Tím by se předešlo čekání na nahrávání města a ti, co chtějí investovat VB do divů ostatních hráčů by si město tak, či tak rozklikli a udělali to hezky postaru...
 

DeletedUser2016

Guest
Jsem pro úpravu motivačního systému. Nejlepší by bylo kdyby si každý zadal své priority, a systém pak zobrazil motivační packy ve správném pořadí. A kdybych jo měl být puntíčkář, tak motivaci kultury bych nastavil od budov s nejvíce body. ;-) To už je ale trochu utopie. :D Každopádně jeden řádek pod názvem města by byl též fajn.
 

DeletedUser2116

Guest
to palni: pokud já jsem dle Tebe sobec, tak Ty jsi podle mého namyšlený ignorant - také Tě dokáži urážet dle jednoho příspěvku! Pokud denně motivuješ (což činím) a těch měst je několik set (neříkám, že jich tolik kolem sebe mám), tak nemám čas koukat na to, co daný hráč chce a to jen z toho důvodu, že na to prostě nemám čas. Pokud u toho sedíš 24 hodin denně, pak Ti gratuluji, když nemáš na práci nic jiného, hodnotnějšího.

Už jen samotnou motivací hráče mu pomůžeš, tudíž své hodnocení mé osoby si strč za klobouk!
 
Nahoru