• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vzpomínka Jinx

Jak se vám můj styl vyprávění vymyšleného světla elvenaru líbil ? :)

  • Dobré 4/5

    Hlasy: 0 0,0%
  • Povedené 3/5

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nic pro mě 2/5

    Hlasy: 0 0,0%
  • Mohlo to být lepší 1/5

    Hlasy: 0 0,0%
  • Velmi Nepovedené 0/5

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    2
  • Anketa uzavřena .

Jinx

Guest
Kdyby to bylo skutečné a já se opravdu objevil na začátku hry Elvenar... Bylo by dost složité vzít vše hned do svých rukou. Tedy pokud jsem byl ale "vyvolený" vůdce tohoto začínajícího města s pár lidmi připravenými vytvořit obrovské panství, ujal bych se toho bez rozmyslu, a začal budovat. Nejdůležitější bylo vše naplánovat aby každý centimetr dostupného místa byl využitý jak nejlépe to šlo. Základem ale stejně byly cesty... Jednoduché cesty vedoucí napříč všemi naplánovanými budovami. Taky jako z prvních věcí bylo důležité zbudovat domky pro obyvatelstvo které bude z daní financovat stavby budoucího města. Jako další bylo ovšem podstatné obyvatele nějak zaměstnat, proto jsem se rozhodl postavit dílny, aby se začaly vyrábět zásoby taktéž důležité pro rozvoj. Jak se vesnička postupně rozšiřuje, tak je i větší zájem o místa v okolí... Všiml jsem si že k našemu městu vedou pouze tři cesty, a čtvrtá po vodě, takže jsem se rozhodl vytvořit skupinu průzkumníků kteří by začali procházet okolí našeho města. A je jasné že něco i našli, nejen jiné sousední vesnice díky kterým se budou lépe dařit kvůli možným obchodům a vzájemným pomocem. Ale také potulné obchodníky kteří nabízejí jakési relikvie.
Když jsem se dozvěděl o co jde rozhodl jsem se začít budovat vojáky jak na obranu města tak na vyřešení potyček. Ale vojenská budova se obyvatelům mého města nelíbila jak jsem očekával. Proto jsem se rozhodl také vybudovat kulturní budovy pro zvýšení morální kultury. Takže mi bylo odpuštěno a obyvatelé byli mnohem šťastnější. Až jsem tedy rekrutoval vojáky a lukostřelce a vyrazili jsme na výpravu do prozkoumaného okolí. S potulnými obchodníky jsme získávali úkoly ohledně banditů, výtržníků nebo jiných nepřátel, ti ale požadovali výkupné aby byli schopni odejít. Proto spousta potyček byly vyřešeny bojem a následným vítězstvím, dostali jsme pak jako odměnu tu zmíněnou relikvii, v našem případě relikvii na dřevo. To mě donutilo, hlavně i s nalezenými sousedy, postavit manufaktury na výrobu dřeva a později i železa a kamene. To otevřelo obrovské možnosti s dalším postupem v rozšiřování města. Díky tomuto zboží jsme byli schopni vyplácet výkupné aby zbytečně nepřicházel někdo o životy. Nalézáním našich předností, výzkumu a rozšiřování oblasti k možné stavbě, jsem se dostal do situace kdy díky vyšším nárokům z okolí jsem byl nucen získávat relikvie a oblasti násilím. Přednost výroby dřeva... hedvábí a drahokamů nás činila výjimečnými v obchodování ve velkém okolí. Jak plynul čas tak z vyzkoumaných relikvií a jiných oblastí jsem byl schopen nechat vybudovat větší a krásnější budovy, pro více lidí a větší výrobu. Zlepšená zbroj a zbraně z nás dělalo lepší bojovníky proti banditům. A lepší budovy z nás zase dělalo největší město v okolí. Lepší cesty zvyšovaly radost ve městě zdobené ulice a lepší podmínky byly hlavní pro lepší produkci. Jako dominantní město jsem se rozhodl vytvořit alianci... Skupinu měst které mezi sebou budou obchodovat mnohem výhodněji než jiné, ne příliš prozkoumané města z dalekého okolí. Čas ukázal své, a brzo se z malé začínající vesničky stalo obrovské dominantní město celého světa. Dál se hodláme rozšiřovat a navazovat spojenecké nároky ostatních vesnic, měst a metropolí, a vymýtíme ze světa zlo a nespravedlnost. Ať žije město Destroyed Battlecity, Ať žije vůdkyně Jinx, Ať žije svět ELVENAR.
 
Nahoru