• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa jesterka74 - Dráčci

  • Zakladatel vlákna Zakladatel vlákna DeletedUser273
  • Vytvořeno Vytvořeno

DeletedUser273

Guest

Dráčci se vyznačují především schopností skvělého boje.Milují poklady,které často vyhledávají.Čím cennější poklad drak má,tím je ve společenství váženější.Co může jedinec udělat aby byl s drakem kamarád?Nic tak složitého,draci mají nejraději maso a hlavně vepřové :) Za takovou lahůdku jsou ochotni i darovat nějaký ten drahokam :)Hlavně pozor,aby jste draka nějak nenaštvali,jeho až magická síla ohně,vypálí vše až do základů.Jinak umí být opravdu věrný kamarád...


drakfof.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Při té roztomilosti tento drak musí být vegetarián!!! Podle mě celkem vyvedená hra se stíny a jestli to není kreslené podle předlohy tak ještě větší palec nahoru. :)
 
obrázok je pekný podaril sa ti

ale nemyslím že draci by mali byť v Elvenare je to predsa len už otrepané veď v každej hre su skoro draci
obrazok pekny
hodbotim celkovo
inak tento obrazok som uz videl v jednom kreslenom seriali o dinosauroch ale snad to neni ten istý

3 body z 10
 
Třeba jsou draci už utřepaní,ale stejně pořád cool. Držím palce :D:D
 
Krásný obrázek.....přesně takové dráčky si dokážu ve hře představit. A že jsou draci otřepaní? To elfové taky a co? :) Přimlouvám se za tuto novou rasu :)
 
Je to opravdu moc hezké:p:) a dráček roztomilý.... vážně se ti to povedlo a k popisu bych také nic nedodala ;):)
 
Zpět
Nahoru