• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Jendulka

jendulka

Pokročilý žák
Ahojky,
kdo jsem? Člověk co se tak před 4 nebo 5 lety zbláznil do Elvenaru. Jendulka, protože to snad používám 10 let a nebo víc téměř všude, je to odvozené od mého jména Jana. A co o mě dodat? Po pravdě nevím, jsem obyčejná baba v neobyčejné hře. U hry relaxují a přemýšlím o všem možném. Byla jsem herní samotář, vyzkoušela pár společenství, jedno sama založila s úžasnou osůbkou, která se jmenovala Jarka. Nakonec jsem ho přenechala jí a šla dál. Ráda hrají na pohodu a nehonìm se, ale zase nejde to úplně flákat. Již nějaký ten rok jsem v bezvadným společenství. A i mi rádi přivítáme nováčky, které hra baví - Cassiopeia - to jsme mi.
 
Naposledy upraveno:

Deleted User - 500563

Guest
Ahojky @jendulka,

vítám Tě na našem fóru. Jsme rádi, že jsi nám napsala. ;) Neváhej se zapojit do různých diskuzí. Každé téma má své příspěvky. Nalezneš tam mnoho názorů od různých hráčů, kteří se chtějí podělit o své zkušeností, nebo jen tak napsat, co si myslí o současném dění ze hry.
Nebo tu máme relaxační koutek (Krčma), kde si můžeš od hry odpočinout a zapojit se do herního, nebo uměleckého koutku.
Podívej se na veškeré možnosti, které tu na fóru máme. Kdyby Ti bylo cokoliv nejasného, neváhej se na cokoliv zeptat v tématu Otázky a odpovědi a vždy se někdo najde a odpoví Ti.

Ať se Ti u nás líbí. Přeji Ti mnoho úspěchů ve hře.:)
 
Nahoru