• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jednotky v provinciích

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2429
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser2429

Guest
Nenašel jsem na wiki popis o tom jaké jednotky se zpravidla nacházejí v konkretním typu provincie např. ocelová provincie apod.. Mně by to dost pomohlo před turnajem, že by člověk věděl, které jednotky má verbovat.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
abych byl upřímný, vůbec netuším, co chceš na Wiki upravit? :) Můžeš být konkrétnější?
 

DeletedUser2429

Guest
No možná to tam je, ale nenašel jsem to a jedná se mi, že by se mi hodilo info, o tom jaký typ případně názvy jednotek se vyskytuje v konkrétní provincii při dobývání. Teď třeba koukám na svitkovou provinci a tam se to skládá z Opata-Mág, Bandita-Střelec, Ork dezertér-Obrněný střelec, Mlžná chodkyně-Střelec a asi by bylo nejlepší stručně: Svitková provincie - Mág,Obrněný střelec, Střelec apod.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Asi máš na mysli tuhle stránku, nicméně mimo tyto jednotky můžeš potkat i jednotky obou ras, takže těch možných kombinací je mnoho.
 

DeletedUser2429

Guest
No samozrejme jsem teprv u trpasliku, ale doted si myslim odpovidaly a odpovidaji, kazdemu typu provincie urcite jednotky, ale podle popisu to vypada teda, ze se to bude menit, no kdyby se to moc nemenilo, tak by to bylo fajn vedet koho kde muzu potkat. A holt si to budu muset zjistovat sam pokud to pujde pred turnajem, ale holt kdyz clovek nema nic nedokonceneho tak se to nedovi. A vicemene to same je i cena te provincie, taky tam clovek nejvic utrati urcite druhy surovin a takove info se taky hodi, co nabrat pred turnajem za suroviny. A vlastne u turnaje pokud jedu od zacatku tak tam budu porad potkavat stejne jednotky a bude to chtit stejne suroviny a jen asi nekdy v budoucnu, kdybych si otevrel moc provincii by to bylo asi jine, ale to momentalne ted netusim.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru