• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

jarní hájek

Mosiek

Kolemjdoucí
Ahoj měl jsem tu budovu postavenou a dlouho mi zabírala místo tak jsem ji odstranil tet zrovna ji potřebuji a nemůžu ji dat zpět proč.
 

voyager-1

Velmistr písma
to byl portál, že? Jestli ho potřebuješ na splnění úkolu (prodej) tak ho musíš postavit znova na lvl.1
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud něco nezměnili, tak všechny úkoly na zbourání portálu akceptují zbourání jakéhokoliv portálu (= nemusí to být nutně portál dané kapitoly (nejlevnější a nejrychlejší portály na stavění jsou portály víl a trpaslíků)).
 

Hexik

Znalec fóra
vyse uvedene plati jen pokud mas kapitolu pulciku jiz hotovou to ale z nas nikdo nezjisti (jestli jsi na zacatku ci konci)
 

Mosiek

Kolemjdoucí
jen ja nevím jak, mne se to nechce otevřit.

ja jsem skoro na konci a ten jarní hájek mam zaškrtly a nemůžu ho zpět postavit
 

Mosiek

Kolemjdoucí
ja jsem ho měl postaveny, ale jsem ho odstranil potřeboval jsem místo tet potřebuji víc zboží a nemůžu ho dat zpět,
 

Mosiek

Kolemjdoucí
vvv.jpg
 

Lovec Krys

Legenda
Podle tvojí fotky jej máš postavený.
Dle Elvenstats (a Elvenar architektu), kde je dostupný stav před 19 hodinami, jsi jej měl postaven - přibližně uprostřed vesnice sousedící s lv19 Manufakturou na hedvábí:
1671628237160.png

A když se podívám přímo do hry, tak ho tam máš:
1671628358843.png


A jestli potřebuješ místo, doporučuji si překopat vesnici - máš tam dost zbytečných silnic a ještě více zbytečných mezer.
 
Nahoru