• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Jane Lorri

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4824
  • Vytvořeno

DeletedUser4824

Guest
Zdravím Vás,

Jsem Jane Lorri a tuto hru hraji od konce léta 2017. Začala jsem v Arendyllu a od podzimu hraji i ve Winyandoru. Je to krásná a zábavná hra, která mě chytla. Mám elfí města a také vlastní společenství.
Kdybyste se chtěli přidat, mám nabídku v Arendyllském vláknu společenství hledá hráče.
Mám zvýšení výroby na :marble: a :silk: a také na :gem: a dost často mi chybí :supply: a :culture: a :crystal: a také :scroll:. Hlavně, že mám přes milion :coin:....

V reálném životě budu zdravotní sestřička, poslouchám epickou hudbu a house music. Zajímá mě herectví (hrála jsem komparzy ve filmech Zahradnictví: Rodinný přítel, Ohnivý kuře nebo Jan Palach a nebo také mluvenou roli v Soudkyni Barbaře :confused: Což je docela kentus, ale aspoň něco :D )
Také píšu náměty na filmy, které plánuji po napsání někam propagovat. Ale bude to ještě pár let trvat.

Ať se Vám daří v Elvenaru i reálném životě !

Jane Lorri ♥
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Moc krásné představení, vítám tě tu mezi námi.;) Herečka komparz, to mě zaujalo. Obdivuju lidičky s takovým talentem.:)
Na fóru je spoustu zajímavých příspěvků, kde můžeš diskutovat s hráči o hře. Můžeš si pročíst naše ozvěny lesa.
 
Nahoru