• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jakou hodnotu má hráč?

iDavis

Legenda
Mám dojem, že náročnosť veže samotnej sa už meniť nebude. Dosť sa apeluje na neadekvátne odmeny, takže nejaká zmena možno príde v tomto smere, ale čo sa týka nákladov, vývojári myslia do budúcnosti a chystajú nejaké veci (ako napríklad ďalšia udalosť a jej dosť zaujímavé zvieratá), po ktorých to až tak nemožné nebude. A ja osobne tento motivačný faktor vítam - je zaujímavejšie ponúknuť niečo, o čo sa hráči musia usilovať, aby im to zase niečo iné zjednodušilo, ako len nudne znížiť náklady.
 

ElfNostradamus

Veterán
Jen 2 poznámky: je tu určité % hráčů a myslím nemalé, kteří hrají opravdu /at již z časových či jiných důvodů/ max jednou denně či pouze několikrát v týdnu i méně a nemají ani zájem se někam honit za ,,úspěchem ve hře či ve věži apod,, a hrají jen pro obyčejnou, krásnou potěchu ze stavby města a pohledu na něj a jeho rozvíjení se.. to za 1.
za 2.hráči, kteří mají většinu divů na 30lv, jsou za mne nekalí hráči...protože takové množství vb nelze ani teoreticky nasbírat v dosavadní historii hry, tudíž tam je či byla nedovolaná ,,výpomoc,,....je krásná vypovídající tabulka, kdy si na pc najedete kurzorem ve městě hráče na jeho umístění, tam se zobrazí jeho stav, tedy aktuální pokrok na mapě světa, zisk bodů z divů a body z turnajů....od začátku a dlouhodobě aktivní hráči se mohou dostat někam k 130-170k za divy, v cz1 ještě trochu výše k 200-220k, ti co jsou dalece za 200 či dokonce 300, tak s čistým svědomím říkám, že jen díky nekalým praktikám ve hře...asi tak.
 
Naposledy upraveno:

Ludi

Veterán
@iDavis Samozřejmě je víc možností, jak Věž nakopnout, není to zdaleka jen snížení náročnosti. Změna odměn by byla na místě. Pokud přijdou šikovní zvířecí pomocníci, tak snad - uvidíme. Každopádně se mi nelíbí záměr co nejvíce hráče vycucnout a nic za to. Pokud by to byl směr, kam se bude celá hra ubírat, tak to většinu lidí jen otráví.

@ElfNostradamus Úplně si netroufám hráče posuzovat podle divů. Ale je jisté, že většina hráčů hraje jen občas a věci jako turnaj a Věž vnímají naprosto okrajově. Skupina aktivních hráčů, co do toho jdou naplno, není, podle mého soudu, zase tak velká. I proto by jim Inno mělo věnovat trochu víc péče.
 

DeletedUser2988

Guest
a nikdo to neresi, i na w jaou hraci s x malymi ucty a vkládají si denne desitky vb do divu... tak co uz
 

Ludi

Veterán
Tohle téma se tu objevuje často. Z podpory nám říkají, že podobné věci řeší, pokud jim o některém hráči napíšete, že je podezřelý. Celkem tomu věřím. Ono to asi není na první pohled vidět, ale možná jim udělí nějakou pokutu nebo něco podobného. Já nevím, ale určitě jim za trest nezbourají město ;)
Abych řekla pravdu, mě tyhle věci moc neberou, protože žebříček zas až tak neřeším. Jsem ráda, když postoupím, ale kvůli bodům do žebříčku si koleno provrtat nedám. Určitě neaspiruji na TOP 10 :D
Takže, i kdyby měl někdo všechny divy na 30 lv., tak je mi to jedno. Pro mě je podstatné, jak se ke mě hráči chovají, jestli poctivě obchodují, dobře spolupracují a pod.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5474

Guest
Tady jde taky právě o to, že tohle není PVP hra, takže pokud někdo podvádí s více učty, tak přispívá jenom sobě, ale nikomu jinému škodit nemůže, takže proto si myslím, že je v tomhle podpora trochu benevoletnější.
 

DeletedUser5181

Guest
Hele, moc se to neřeší, protože když je člověk ochotnej podvádět, aby mu víc vzkvétalo jeho městečko virtuální a posouval se rychleji v žebříčku (kterej nikoho nezajímá, mimo ostatní závislý), je to "správný hráč". Teda pro provozovatele hry. Pravděpodobnost, že sáhne do prkenice je nesrovnatelně vyšší než u někoho, kdo to hraje jen "mimochodem".
 
už to tady proskočilo. Na podpoře dělá pár lidí dobrovolně. Pokud je podezření na přestupek proti pravidlům, je třeba to nahlásit a oni to prověří. Ale aktivní vyhledávání porušování pravidel není v jejich silách
 

DeletedUser5181

Guest
Tak já už žádnou.
Tak jsem zjistila, že místo radosti mne ten elvenar otravuje, protože dělám věci když chci a jak chci, a z Elvenaru se stala docela pakárna, užírající mi čas a energii. Neustálý eventy, DS a jiný akce na žraní času mne dodělaly. Nechala jsem to odstát, lepší to není, tak se loučím a padám. Stavět zadarmo podle pokynů mne omrzelo. Sbohem.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ono nějaké nefér chování se nedá asi nějak snadno vystopovat, pokud nezavedou nějaké bezpečnostní opatření kazící hru zase normálně hrajícím hráčům, takže bych se v tom zase tak moc nevrtal, a byl rád, že nějaké omezující nebo přítěžující praktiky nebyly do hry doposud zavedeny.
 

DeletedUser5695

Guest
Za mě věž dobrá, ano, bere suroviny, vojsko a diamanty, ale není to otravné klikání jako turnaj, a grafika super. Spotřeba dia ve věži je v pohodě pokryta několika studnami, mám jich 8, ale stačilo by 5, s 10% průměrnou šancí na 25 dia. Vyjednávání mě baví, i když ne vždy se mi podaří mít ve 3. pokusu jedinou možnost, spíše skoro nikdy :). A líbí se mi spojovadla i zkracovadla, umenšila bych portálové bonusy, je jich tolik, že už dál prostup rasou neurychlí. A manovců a nyní i blahovičníků už mám taky docela dost, a džin furt nikde :), ani kouzelka, ale to je hra.
 

DeletedUser4352

Guest
Za mňa no hrám ju len dovtedy kým nemám pocit že je drahá.
 

DeletedUser6390

Guest
Tak jsem zjistil, že hru hraji přesně 1.rok. Počítadlo kliků na mé myšce ukazuje 90000 +- a to nepočítám čas a el.energii, které jsem hře dal (to jsem bohužel nesledoval). Právě se rozmýšlím, co dál, zda tomu dát další rok a nebo se věnovat něčemu jinému. Hra je občas zábavná, když něco stavíte, je "zdarma" a to je velké plus, mínusem jsou opakující se až nelogické úkoly a jednoduchá grafika včetně zvuku celého scénáře či příběhu. Pevně věřím, že již brzy nastanou změny v technologiích, které nám všem tuto dobrou hru dokáží více nasměrovat k obrazu každého z nás, hráčů.
 

DeletedUser7138

Guest
Tomahawku ja tuto hru hraji od jejího vzniku několik let s přestávkami. Teď jsem začala pod svým nickem, ale s římskou 2, od začátku, po roční pauze. Hra je stále zajímavá a stále jde dopředu.
 
Nahoru