• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Jak si změním portrét své postavy

DeletedUser545

Guest
Ahoj, všiml jsem si, že někteří hráči mají portrét postav, které nejsou v základní nabídce, jak tento portrét získám, díky
 

DeletedUser545

Guest
Tam jsou pouze základní portréty elfů, trpaslíků, orků, ale pak hráči mají portréty, které v základní nabídce nejsou a nikdo mi není schopen říci jak je získali...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
získali je postavením divů :) Na těch 6 nových divů, které byly přidané "nedávno", připadá vždy jeden avatar.
 

DeletedUser3201

Guest
Já bych rád se zeptal proč ve hře jsou profilové portréty které zná každý a které se pomalu rozšiřují i když né o moc. Ale nevím kolik hráčů bude souhlasit že by radši sáhla po balíčku obrázků kterou vidí na fóru výhradně u uživatelů členů týmu správy fóra nebo innogames apod. Diskuze o tomto tématu bylo hodně a občas se stane že zde někdo nahraje obrázek který se tady nehodí. Pamatuji si na text jednoho člena týmu kdy argumentoval že jde o téma hry a tak nevím zda když si stáhnu obrázek z různých her a ten bude mít viditelný název ...

Ale právě jde o to že obrázky na profilech členů správy na fóru mi připadají víc Elvenarovské a celkově vydařenější než základní nabídka ve hře samotné. A moje otázka je ... proč ty obrázky co mají členové týmu nemají možnost získat i hráči?
 

dRaczek

Pokročilý žák
A moje otázka je ... proč ty obrázky co mají členové týmu nemají možnost získat i hráči?
Tak na fóru si ho můžeš dát (tedy pokud nemají nějakou blokaci), ale ve hře se domnívám je to z důvodu aby nedošlo k záměně s členem týmu a následného zneužití.
 

DeletedUser3201

Guest
dRaczek: to je dobré odůvodnění když na fóru si obrázek mohu v klidu stáhnout ale netuším jaké zneužití když si obrázek mohou zvolit všichni? Pár hráčů se diví už jen za bonus z prozkoumání divu ten obrázek, ale nikdo si dotyčného neplete s členem týmu a už vůbec nechápu to zneužití. To spíš stáhnu ten obrázek z fóra a v klidu zveřejním jinde ale udělám zcela zbytečnou práci.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Tak moment nejdřív říkáš, že se nedají dát avataři členů týmu a teď, že se mohou získat za prozkoumání divů.
A zneužití? No představ si, že si tu založím účet se jménem Mylhos a dám si stejný obrázek jako máš ty. A můžeš vsadit boty, že si to někdo splete. No a pokud to udělá s nickem někoho z týmu vedení tak hře už se to dá brát jako se vydávání za člena týmu. Ošálit někoho je totiž hodně snadné. Věř mi za těch 20 let co jsem na internetu už jsem leccos zažil. ;)
 

DeletedUser3201

Guest
dRaczek: :D Možné to je ... já zase za celou dobu co jsem vystřídal spoustu účtů ve hře Elvenar a hrál jen na druhém serveru jsem žádného známého člena týmu neviděl. Občas jsem viděl jen obrázek co jsem viděl tady jen jednou u bývalého člena týmu, a ten obrázek získáš když provedeš výzkum něčeho co nevím protože stejný obrázek jsem viděl u více hráčů ale počet je na jednu ruku mínus již nehrající. Já spíš myslel obrázky jak už mám třeba i já :D kde pozadí obrázku zaplní zastřený znak Elvenaru. Ono já to našel a proto to mám ale rád bych spíš ten podklad potom by nebyl problém dosadit tam jakoukoliv postavu. Akorát že obrázky ty základní ve hře jsou co se týče vzhledu z mužské části dost dovolím si říct ubohé. Třeba mě se líbí verze obrázku jak je u Iddun.
Ono u některých asi a přiznávám i já jsem záviděl obrázkům co mají členové týmu ... ostatně tady najdete i možnost stát se taky členem a tam je psané že máte možnost získat i některé výhody. A možná že se pletu ale ty výhody možná jsou i ty obrázky a možná nejsou a kdo hledá najde ... :D jsou to blbiny ale zaujalo mě to. A musím říct že ty obrázky fakt super oproti základu ve hře. :)
 

DeletedUser2116

Guest
Jako nevím, ale nezdá se mi to zrovna dvakrát košér, aby hráči měli stejný avatar, jako členové týmu. Jen přeci, tyto avatary jsou jistě speciálně tvořeny právě pro členy týmů, aby se odlišili od ostatních už na první pohled (použitelné jen na fóru, ve hře je logicky nenajdeš - nebudou hrát asi se stejnými přezdívkami, jako mají v týmu ;)). Osobně se mi vůbec nelíbí, že sis takový avatar "přivlastnil". Žádná pravidla tím sice asi neporušuješ, ale už jen z principu bys to měl ctít. Už jen proto, že nejsou nikde jinde dostupné, to má asi nějakej důvod. Toť můj názor.

PS: Na fórum bety chodí hodně hráčů a člena temnějšího týmu - Tyrona, zná asi většina, včetně jeho avataru. ;)
 
Nahoru