• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Jacinda (foe Erza Scarlet)

jacinda

Guest
Dle přání vyšší inštance se představuji :)
Jmenuji se Jacinda, na forge of empires cirgard Erza Scarlet. O elvenaru jsem se dozvěděla práv z foe, kde vedu 13. nejlepší cech a 1. nejfajnovější cech :)
miluju anime, píšu, občas kreslím. chystám se vydat novelu (jakým způsobem, to se ještě uvidí). Na elvenaru si držím zatím pěkné místo, tak snad mi to vydrží :)
jo a dneska jsem poprvé hrála laser game a dopadlo to katastrofálně :-D předposlední místo
 

Vlnik

Guest
Ale s tím nickem máš být v nejlepším cechu, ne až v 13. :p
Jinak vítej a hodně štěstí ve hře :)
 

jacinda

Guest
jsem v cechu fairy tail :) a 13. místo se nám líbí. ichiban girudo :) totemo subarashii
 

Vlnik

Guest
jsem v cechu fairy tail
No to bys taky měla být, jinak je tato realita trochu špatně :D I když by nebyla jediná. Je škoda, že mě FoE nebaví, taky bych někdy rád byl ve Fairy Tail. Bohužel jsem na něj ještě v žádné hře nenarazil a nejsem zrovna dobrý vůdce ( i když si to nějak příliš mnoho lidí bůh ví proč myslí) abych ho zakládal.
No dost o tom. Každopádně jsem rád, že se tu našel další fanoušek i anime obecně, moc na vás štěstí nemám :)
 

jacinda

Guest
takže anime a fairy tail? a nechystáš se ted na natsucon nebo advik? já byla v brně, oba dva dny v cosplayi erzy a i soutěžila v cosplaydebutu.
 

Vlnik

Guest
Nechystám se nikam, nemám moc rád místa, kde je moc lidí, zvláště když je ani neznám nebo maximálně někoho jen přes internet. No snad za pár let bych mohl být psychicky připravený...uvidíme, ale letos rozhodně ne :D
 

DeletedUser76

Guest
Vítám Tě zde Jacinda, tak to je fajn ,že tu máme tak nadaného človíčka se spisovatelskou vášní. Přeji hodně štěstí ve hře :).
 
Nahoru