• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Inspirující rozjímání pre crafting

iDavis

Legenda
Z dôvodu neustáleho pridávania nových receptov do remeselnej výroby, teda navyšovaním počtu všetkých receptov, sa znižuje šanca na objavenie takých, ktoré hráč hľadá / plánuje si vyrobiť. Už tu boli navrhované nejaké spôsoby, akými by sa dalo tomuto negatívnemu dopadu predísť (napr. bezplatná obnova x krát za deň, častejšia obnova než raz za 8 hodín a pod.), no napadlo mi ešte jedno dodatočné, ktoré má zároveň možnosť jeho zapojenia do iných funkcií hry, ktoré by mohli byť týmto nejakým spôsobom obohatené.

V súčasnosti už existuje kúzlo, nazvané Inspirující rozjímání, ktorého efekt je zvýšenie, teda zdvojnásobenie, kapacity v úložisku VB. Alternatíva, ktorá mi napadla, spočíva vo vytvorení nového kúzla, ktorého efekt by bol veľmi podobný, ale namiesto zvýšenia kapacity VB, by zvýšil počet aktuálne zobrazovaných receptov. Mohlo by sa aj v tomto prípade jednať o zdvojnásobenie, teda počas aktivovaného kúzla by sa v akadémii zobrazovalo 10 ponúkaných receptov, namiesto obvyklých 5. Dĺžka trvania kúzla by mohla byť 1 / 2 dni a dostupné zo, zrejme nenavrhnem z remeselnej výroby aby si to konkurovalo so samotným nápadom, ale povedzme z akadémie ako ostatné kúzla, alebo v rôznych akciách, udalostiach a iných príležitostiach hry, čo by zároveň zase o niečo zvýšilo pestrosť a znížilo stereotyp ponúkaných odmien.
 

DeletedUser5831

Guest
Super nápad, jednoznačně pro:) moc by se mi líbilo kdyby se to kouzlo dalo řetězit stejně jako Inspirující rozjímání, aspoň bych nemusel čekat 2-3 měsíce abych si něco vycraftil ;)
 
Nahoru