• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

InnoGames TV - diskuze o březnovém díle

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Jelikož víme o tom, že někteří z vás úplně neholdují angličtině, připravili jsme si pro vás krátké shrnutí toho, co zaznělo v posledním díle InnoGames TV o našem Elvenaru.

Timon začíná tím, že pokud postrádáme jeho už tradičního parťáka Olivera, tak nemáme smutnit, je pouze na dovolené. A následně odhaluje velkou novinku. Novou spřátelenou rasou, která zavítá do našich měst, budou víly!

Ty budou představovat VII. kapitolu našeho stromu výzkumů, přičemž přináší již typická rozšíření města, nové kulturní budovy, zvýšení velikosti oddílu a vylepšení pro stávající budovy. Samozřejmě přichází ale i spousta novinek! Víly jsou výborné v zahradničení, takže budete moct produkovat jak rostliny, tak i kouzelná zvířata. Díky vílám tedy vyrobíte například samet, kokony, snové ovečky či lektvar noci.

To není ale vše! Jakmile se víly objeví na naší jazykové verzi, budou následovat dvě aktualizace, které je doplní!

První aktualizace bude obsahovat vílí prastaré divy, kdy ten první bude mít vliv na produkci zásob a díky druhému budete moct lépe obchodovat, plus navíc zvýší vaši produkci zboží u spřátelených ras.

A druhá aktualizace konečně do hry přinese nové jednotky! Obě dvě budou umět létat, což znamená, že snadno překonají překážky v boji. První jednotka bude spíše vynikat v obraně, bude totiž sesílat ochranná kouzla na vaše ostatní jednotky. Druhá jednotka bude naopak velmi útočná, což se projeví tak, že bude moct útočit dvakrát za kolo.

Ke konci se nám Timon omlouvá, že jsme na příchod nové rasy čekali tak dlouho, zároveň plně doufá, že v budoucnu se bude nový obsah objevovat mnohem rychleji. A poslední jeho slova jsou, ať nám dáte vědět na fóru, jak se vám víly líbí. Takže co na ně prosím říkáte? Těšíte se? :)
 

CherryFlower

Guest
Docela by mě zajímalo, jak to bude vypadat u lidí, zatím ukazovali jen elfí městečko. No rozhodně bude co přestavovat, jestli ty budovy vzadu jsou dílna a obytná budova :D

Jejda já se těším jak malé dítě na vánoce :D
 

DeletedUser180

Guest
Mé postřehy :
Ta holka je díl od dílu hezčí.

Ty kytičkové stavby jsou takhle z videa těžko identifikovatelné.
V některých případech mi to připomíná cirkus.
Doufám že obytné budovy u lidí se změní na něco hezčího než jsou teď ty hnusné krabice (jak závidím elfům ty jejich)
Nevšiml jsem si že by se tam byla zmínka o zvětšení plochy.
Výrobny budou zřejmě jako u trpaslíků. Ale asi 3x vtší ( NEMÁME MÍSTO !!!!)
Strom výzkumu je nějaký moc náročný. Je víc výzkumu.

Všiml jsem si na videu, že zadavatelé úkolů jsou 3. Tak uvidíme.

Jsem zvědavý na jaký stupeň se bude dát stavět sídlo a obytné budovy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Výzkum je naprosto v pohodě. Kolem 30 výzkumů podle toho co mohlo být vidět. Doba trpaslíků měla 29 výzkumů. Ale čím víc, tím líp. Aspoň bude co dělat a nebude za 2 měsíce hotovo. A plocha zvětšená určitě bude. Nová řada a sloupec se na stavební ploše ještě vejde a myslím že i vývojáři vědí, že když přijdou nové budovy, tak se musí rozšířit plocha. Jinak by se musely budovy bourat a do toho tlačit hráče určitě nechtějí. Jelikož je to nekonečná hra, musí být vidět růst. Takže krokem zpět bouráním to určitě nebude. Co se týče těch větších výroben, tak třeba jich bude stačit zase méně. U trpaslíků bylo 10 manufaktur na žulu a stejně to bylo málo. Tak tady budou stačit třeba jen 3, když plácnu. Ale to se uvidí až podle toho, kolik bude těch surovin potřeba no. To můžeme soudit až to přijde.
 

DeletedUser180

Guest
Když se podíváš na výrobu, tak se nějak divně liší.
Day & Night produkce navíc potřebuje nějaké nové ingredience (u Day produkce)
Každopádně produkce je zvláštní.
A je taky otázka na jaký stupeň se to dá vystavět a jestli se to nebude zvětšovat jako klasické manufaktury (u trpajzlíků se to sice neměnilo, ale výroba byla jiná)

Jediné čeho jsem si všiml, že u Night produkce bude potřeba vyrobit Dream Sheep a Cocon (Day produkce) abych mohl vyrábět Soma.
Je to nějaké komplikované
 

DeletedUser467

Guest
No... tak to vypadá, že zase půjdu proti davu :confused: Já jsem zklamaná. Na víly jsem se těšila, ale tohle přestřelili. Vypadá to spíš jak nějaký zábavní park s cirkusem :( Už trpaslíci se mi vzhledově moc nelíbili, ale že přijde ještě něco horšího jsem teda nečekala o_O
Následující video skvěle vystihuje představení nové spřátelené rasy a můj výraz na ni :D:D:D
 

DeletedUser418

Guest
jééé víííly jupííí já se tááák moc těšííím !!!!
e40ad01ca9c97908.jpg

Dle videa to bude krása nesmírná.
4c4248ec3db9616c.jpg

Nyní jsem teprve začala zkoumat trpaslíky a budu se je snažit dostat z města jak nejrychleji to zvládnu,
protože miluji kytičky, přírodu a všechnu něžnou krásu
a s Vílí etapou se mi městečko promění v rozkvetlou zahradu
hmmm ach
e86e7b9d88f7b4f5.jpg
 

Gwedik

Guest
Nedokážu si ani v těch nejdivočejších snech představit, jak tohle chtějí překonat. Aneb v epoše VIII se nám představí mimozemšťané.
Co tak koukám na video, mohlo být daleko horší.

Kvítečkov od Nikolaje Nosova, ožívá :)
 

CherryFlower

Guest
Termín Zvonilky se mi teda moc líbí :D
Sice to vypadá jako hraní si s kytičkama, ale ta logistika bude určitě festovní. Než se všechno přestěhuje tak, aby to pasovalo :)
No rozhodně už jsem poučená a nebudu nikam spěchat, ale hezky si to užívat, abych pak netrčela zase před další epochou ;)
 

DeletedUser180

Guest
A teď si představte, jak asi budou vypadat budovy u lidí, když u elfů to vypadá takhle divně.
Nezbývá než doufat že to oproti trpaslíkům alespoň nebudou krabice bez fantasie (obytné budovy jsou něco tak ošklivého, že pořád zvažuju možnost nechat budovy na 15 a dál nezvyšovat)
 
Nahoru