• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

InnoGames TV - diskuze o únorovém díle

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zde můžete diskutovat o nejnovějším díle InnoGames TV. Pokud zrovna neholdujete angličtině, připravili jsme si pro vás krátké shrnutí. ;)

Timon a Oliver nám přestavili novou funkci: kouzla. Co si pod tím představit? Kouzla se co nevidět objeví ve hře, přičemž abyste je mohli použít, je potřeba vyzkoumat technologii, která bude na konci I. kapitoly ve stromu výzkumu. Jakmile tuto technologii odemknete, budete moct postavit budovu se jménem Akademie kouzel. Tato akademie bude sloužit k výrobě kouzel. Kouzla půjde vyrábět pouze z relikvií (ovšem jen z těch, které nepatří mezi vaše bonusové). Kouzla budete moct produkovat dvojího typu: na zvýšení výroby zásob a zlepšení bonusu za sousedskou výpomoc. Později bude možné vyzkoumat další kouzlo, díky kterému půjde zvýšit výrobu vašich manufaktur. Jinak trvanlivost kouzel není jednorázová, efekt mají v řádu dnů!
 

DeletedUser180

Guest
Tak jsem na to mrknul a nevím. Už ve vedlejší diskuzi (o Prosincovém díle) se o tom cosik psalo.
Na rovinu si asi řekněme že ta budova je velká jak 3 krávy a ještě z teletem po boku a prostor se jaksi sám nenafoukne, takže je jasné že pokud to vůbec budu stavět, tak možná za půl roku až ve výzkumu dolezu na konec a začnu dobývat provincie kvůli runám na divy - jó je to trochu zamotaná komplikace, ale snad si rozumíme alespoň v tom základu.
Nedostatek místa začíná být hodně velkým nedostatkem téhle hry. Pokud chtějí neustále přidávat nové budovy (divy, akademii a bůhví co ještě mají v plánu) tak by asi měly přidat i prostor. A tím nemyslím zvětšit základní plochu, ale myslím tím přidat přímo volné místo na stavění.
Trochu jsem už prozkoumával své město kvůli trpasličím divům a nějak nemám co bych zboural a to ještě budu muset přistavět pár domků, páč mi neuvěřitelně rychle mízí obyvatelstvo (aby ne, když na jeden upgrade manufaktury to chce 115 lidí !! a to zatím házím manufakturu na levl 11)

Co se kouzel týká, uidíme co to bude přesně znamenat a pak se k tomu asi dokážu vyjádřit přesněji.
 

Santerr

Veterán
Tak to máš Grepsisi ještě dobrý s těma lidma, já mám za úkol postavit manufakturu na mramor na úroveň 16 a chce to po mě 318 lidí. Co jich tam tolik bude dělat to netuším, ale nejspíš budu muset vyslat trpajzlíky, ať mi nějaký vytesají z kamene. Nehledě na to, že ani nemám na tak velkou budovu místo. No akademie kouzel taky není zrovna drobek a kdyby to šlo, postavím jí pod zem do děr po trpaslících. Uvidíme, jak to všechno bude a jestli to bude mít nějaký řádný efekt.
 

Eragon92

Znalec fóra
Si stěžujte mě manufaktura na železo na 16 lvl žere přes 400 lidí :D

Budova vypadá, že bude velká takže pochybuji, že ji hned tak postavím, nemám místo ani na div :D. A jsem zvědav kolik to kouzlo sežere relikvií...
 

DeletedUser34

Guest
no myslim ze po 4 ak som to dobre zbadal jednokuzlo no neviem uvidime ale jedno kuzlo bude na jednu budovu
 

Zharthuru

Mistr slova
Co se týče magie rád posloužím , ať se GoldAngel vztekne , že opět mluvím o své hře o_O . Doufám že bude mít pět elementů : oheň , voda (mráz) , vítr (blesky) , země (písečný vír) , mysl (hypnóza) . Každý element by měl mít aspoň pět druhů kouzel , odrážející pět vlastností , síla , moudrost , obratnost , odolnost a štěstí . Dále bych zavedl něco ve smyslu dovedností hra na nástroj nebo zpěv , dalo by se to praktikovat v kulturních budovách .
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
To si mluv o čem chceš, mě to nevadí :D (edit: naposledy kdy jsem zmínil tvojí hru bylo před několika měsíci :D) Ačkoliv tohle co si napsal by bylo docela dost obtížný dostat do hry. Přeci by to muselo mít nový systém celý "kouzlení". Stejně tak nějaká vyváženost jak mezi samotnými kouzly, tak na bojišti... Nevím, nevím...
 

DeletedUser467

Guest
Protokol, Eragon92: Každé kouzlo bude stát jinak, ve videu to bylo vidět, i to tam říkali, ještě to jednou projeďte ;)

Jinak je fajn, že do hry přidají něco, kde se uplatní nebonusové relikvie, i když bych tedy víc ocenila kouzla, co budou mít jiný efekt. Třeba taková, která urychlí výcvik vojáků :) Co se týče velikosti té akademie, tak souhlasím s ostatními, to fakt přestřelili :confused:
 

DeletedUser34

Guest
no a mame tu testovanie na beta svete akademia magie :)
no prve co ma prekvapilo ze budova je dost velika na to na akom mieste viskumu sa nachadza
toiz skuma sa na konci I. vyskumu a ma rozmer5x5 policok a vizaduje napojenie na cestu neviem ci je celkom rozumne to dat na koniec I. vyskumu ale budiš
dalsie prekvapenie cena stoji okrem minci a kladiv aj po 4 relikvie vašich bonusovich surovin no ako na zacitok vyskumu dost podstane ale ako jednorazova investicia budiš cas stavby primerany 4 hodiny
nasledne dalsie vilepsenie najdeme na konci III. vyskumu tam to uz stoji len suroviny 3 typu a nejake mince a kladivka ale to vilepsenie je vlastne typ kuzla
uvidime ako to bude ked sa to postavi ale ako na priestor je to dost narocne
 

Atira

Pokročilý žák
To je pravda, taky jsem byla "nemile" překvapená velikostí budovy, pro hráče, který na nějakém světě začíná, to asi bude náročné a ihned po vyzkoumání zřejmě i nemožné postavit.
 

DeletedUser34

Guest
co sa tika noveho oznacenia vojsk tak stare oznacenie sa my pacilo viac boli krajsie
 

DeletedUser660

Guest
Dokud se nebude kouzlit v boji tak tahle hra bude pořád nuda ;)

Ještě mne napadlo, s tím místem. Ono je možná dobře že to zabírá hodně místa. Nikdo přeci neřekl že musíme mít všechno. Čím víc možností tím více prostoru pro svobodné rozhodnutí co chci ve svém městě. Někdo chce divy a trpaslíky, jiný chce akademii. Někdo nechce bojovat tak nemá zbrojnice a někomu zase stačí jen pár manufaktur.

//Sloučen doublepost. Sindri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
No já nemám místo ani na divy (blbí trpaslíci a jejich surky :( ) takže mě nějaká akademie necháva chladným :D, navíc co jsem tak četl ty ceny verzus efekt tak to ani asi hned tak stavět nebudu...

Jinak nové označení jednotek je podle mě hrozné a méně přehledné
 
Nahoru