• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

InnoGames TV - diskuse o dubnovém dílu

Sindri

Guest
Nový měsíc - nová epizoda InnoGames TV, to se ví! A je opět nabouchaná informacemi nejen o Elvenaru.

Co říkáte na záběry nově představené novinky - turnajů?! Jaký je váš první dojem? Podělte se s námi o něj. :)
 

CherryFlower

Guest
No vypadá to zajímavě. Minimálně pro ty, co mají dost času a v městečku zrovna není moc co dělat :) Třeba v době trpaslíků při čekání na víly, bych toho určitě ráda využila :D
 

DeletedUser467

Guest
Turnaje vypadají zajímavě a je fajn, že se dají jak vybojovat, tak vyjednat. Přiznám se, že po tolika odehraných bojích mě už krapet přestávají boje bavit. Jsem zvědavá jak se změní pravidla pro boj, jak avizovali. Multiplayer by byl super, ale pokud jsem to dobře pochopila, tak se týká jen sousedů. To se obávám, že akorát ještě víc naštve lidi, co kolem sebe sousedy buď vůbec nemají nebo jsou neaktivní...
Je škoda, že Olivera vidíme naposledy, ty jeho oči mi budou chybět :( :p
 

Zharthuru

Mistr slova
Turnaje určitě budou prima , jen by mne zajímalo , o co se bude bojovat . Někde mi unikl český překlad , pochopil jsem dobře , že se bude bojovat o provincie ?
 
Nahoru