• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze InnoGames TV - březnový díl

Iefyr

Guest
Diana vypadá jako obvykle dokonale, zbytek obsahu jako obvykle nezajímavej. Děkuju za pozornost při čtení mého příspěvku. :D
 

GorGlin

Veterán
Když pominu zásah do turnaje, které mě osobně přijdou jako zaměřené přímo proti mě, tak druhá část o divěch mě dost zajímá.
Přišlo mi, že řekl, že zvednou jejích efekt.
To by se mi líbilo.
 

Eragon92

Znalec fóra
Ty divy mě taky zajímají ale poslední dobou jsou změny spíš pořád jen k horšímu takže jsem zvědav jak to bude v reálu vypadat.
 

GorGlin

Veterán
Přišlo mi to tady dost jednoznačně řečeno, že efekty zůstanou a porostou už jen za to že ho máš a rostes a když ho zvedneš, bude to navíc.
Tedy bych čekal efekt na řekněme prvních šest divů, u těch novějších to nebude nic moc.
Ale víc lidí z propasti nebo tak nějak by se mi líbilo.
 

DeletedUser467

Guest
Ve videu ukazují zlatou propast. Na 1. úrovni tam dává 16200 mincí za 3 hodiny a přidává 650 populace (pravděpodobně v 10. kapitole). Aktuálně zlatá propast dává 5000 mincí za 3 hodiny a 200 populace (v 9. kapitole). Nevím jak to bude dál a s ostatními divy, ale takto to zatím vypadá dost dobře :) Taky tam je vidět, že první úroveň zlaté propasti přidá 690 bodů do žebříčku, což bude asi taky součástí změn, protože aktuálně nepřidává žádné body.
 

GorGlin

Veterán
Propast a knihovnu tam ukazují před změnou i po a ta čísla vypadají dobře.
Ale netušíme nic o mechanismu, jeslti vymyšlený bonus za kapitolu se bude počítat jen jednou, nebo za každý lvl.
Mám hromadu divů a další čekají na postavení a třeba taková hlubina nekonečna nemá efekt nic moc, tohle by mohlo znamenat že bude mít smysl jí postavit.
 

papap

Mistr slova
Jen taková informace by mne zajímala,jestli jí někdo ví.A jak to bude s divy co už má hrá postavené a i vylepšené?To se vše připočte nebo o to hráč přijde...
 

DeletedUser2097

Guest
Každý Div , kde dojde ke změně se po aktualizaci samozřejmě upraví podle databáze , kterou vývojaři aktualizovali. Změní se ti odměny a staty dané budovy na všech upravených úrovních a tyto změny po nahrání updatu uvidíš i ty sám, stejně jako každý hráč, okamžitě po nalogování do hry.
 

Maxa

Znalec fóra
jeden by cekal, ze tato divu zmena bude jeste v breznu. Ovsem na bete stale nic, takze zde se to asi uz nemuze stihat. Tak snad na vanoce ?
 

DeletedUser508

Guest
Určitě jsem zvědavá na divy. :)
Maxa - buďme trpěliví, vytvářet takovouhle hru určitě není legrace. :)
 
Nahoru