• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze InnoGames TV - říjnový díl

DeletedUser2308

Guest
No,že pre hráčov Elvenáru žiadnu dieru do sveta neurobila.Ukázali nám,že budeme hrať,čo už hrajeme,ale áno,opakovanie je matkou múdrosti,tak som sa nechal poučiť,ako to hrať,aj ked ten preklad,čo si tam stale nastavím,je totálna katastrofa.Ale fajn,hrajem aj FoE,takže pre mňa niečo nové.Ja som skôr dúfal,že predstavia nejakú novú rasu,alebo aspoň niečo naznačia,lebo už tu po fore behali zvesti,že sa niečo chystá.Tak nič,no.Idem si poplakať do vankúša,zoberem si do postielky aj macka a bude dobre
 

Darkness2613

Guest
@Milosko som ja a na co potřebuješ novou rasu? Dívala jsem se na svět A i W a nikde jsem neviděla finiš u hobitů, tak trochu nechápu tvou stížnost :confused:
 

DeletedUser2308

Guest
Dobre,dobre.To ta moja chamtivosť,ešte tam nie som a už chcem viac:(:(:( Ale aj tak,budem dalej tajne dúfať ....;)
 

Darkness2613

Guest
Naděje, i ta tajná ;), umírá poslední a myslím, že se určitě dočkáme :). Třeba to bude vánoční dárek :rolleyes:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
No,že pre hráčov Elvenáru žiadnu dieru do sveta neurobila.Ukázali nám,že budeme hrať,čo už hrajeme
Ahoj, musíš brát v potaz, že InnoGames TV je vytvářeno pro všechny hry této společnosti. Co se týká Podzimní události, tak ano, jedná se o opakování něčeho, co už dobře známe, ale např. pro hráče Forge of Empires či Divokých kmenů jde o úplnou novinku. A platí to i naopak: Velká většina hráčů Elvenaru zase poprvé slyší o Halloweenské události na FoE a nové hře Warlords of Aternum. ;)
aj ked ten preklad,čo si tam stale nastavím,je totálna katastrofa
Překlad do češtiny je generován automaticky přímo na Youtube, čemuž odpovídá i kvalita textů. Pokud by nám kdokoliv chtěl pomoci s překladem, napište mi soukromou zprávou, rádi uvítáme jakoukoliv pomoc! :)
 
Nahoru