• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze InnoGames TV - únorový díl

Iddun

Guest
Co říkáte na únorový díl? Bude opět nová spřátelená rasa, co na ni říkáte? Těšíte se nebo naopak nevíte, co očekávat? Podělte se s námi o vaše názory!
 

GorGlin

Veterán
Samo že nevíme co očekávat, rasa není ještě ani na betě.
Grafická stránka se mi moc líbí, ostatní je ve hvězdách.
 

iDavis

Legenda
V porovnaní s lesnými elfmi ma grafika budov tejto kapitoly zaujala o trochu menej, no zdá sa mi že čo ma milo prekvapí budú práve tie nové možnosti a spôsoby získavania surovín. Len veľký problém vidím v tom mieste, ak tá kapitola neponúkne mnoho nových pozemkov, tak tie budovy už asi začnem pokladať na seba.:rolleyes:
 

DeletedUser2097

Guest
Nevypadají skvěle? mno jistě , že ano. Nové divy a jejich bonusy:

Maze of Dark Matter (anglický název)
AW1_Sorcerers.png

Bonusové staty pro 1. úroveň

- Runa:
b_gr5_aw1_shards.png

- Rozměry: 5x6
- 750
mana.png
za 3 hodiny
- Redukce úbytku many: 120%

Zbývající úrovně divu naleznete v odkazu níže:
http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/b_gr5_aw1/

Dragon Abbey (anglický název)
AW1.png


Bonusové staty pro 1. úroveň

- Runa:
b_gr5_aw2_shards.png

- Rozměry: 4x5
- Zesílení Magických jednotek: 6%
- Mana při použítí Kouzla ve městě: 1,500
mana.png


Zbývající úrovně divu naleznete v odkazu níže:
http://www.elvenarchitect.com/buildings/details/b_gr5_aw2/

//Obrázky schovány do spoileru, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
Obrázky bezesporu pěkný, ty efekty ale velikosti budov moc neodpovídají.
Produkce many super, ale s ohledem na jiné kulturky, které mají schopnost manu kumulovat víc jak 12 hodin, to není nic moc.
snížení úbytku je pěkné, ale nezastaví ho, stejně musím počítat, že v noci přijde berňák.
Posílení magických jednotek by bylo fajn, kdyby je už dávno nezkriplili. Mnohem víc bych uvítal posílení šermířů, nebo golemů.
Jasně, když sešlu kouzlo, dostanu manu a když budu potřebovat manu budu plýtvat kouzla.
Móc užitečný.
 

DeletedUser508

Guest
Já se na draky a na kouzelníky moc těším. Bude mě mrzet, že už nebudu mít budovy lesních elfů, ale zase přijdou nové a jak jsem koukala, bude to pěkně náročné na výstavbu. :D Jsem zvědavá, kam by budovy dám, ale rozhodně to bude pořádná výzva.
 

GorGlin

Veterán
je důležité naučit se bourat.
každá kapitola dává nové možnosti a město nepotřebuje prostě zvednout všechny postavené budovy.
 

DeletedUser508

Guest
Jo, to už jsem se naučila... :) Měla jsem 22 tisíc lidí a už jsem nepotřebovala, tak jsem zbourala baráky a najedou bylo místo. :)
 
Nahoru