• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Informace o zbývajícím čase do ukončení věže

annaj

Pozorovatel
Informace o zbývajícím čase a bodech společenství je přístupná až po rozkliknutí věže. Nešlo by informaci o zbývajícím čase a naplněnosti věže např. 1250/1330 dát rovnou na mapu s věží? Bylo by to přehlednější v čase, kdy do konce věže zbývá málo času a každý by hned viděl, jak na tom společenství je a to bez dalšího rozklikávání
 

Elvinka12

Učedník
ja teda nevim ale nestaci se podivat na hodinky na cas na telefonu nebo na pc? kdyz vez v letnim case je do 23h a zimnim do 22h
je spousta jinych veci co by se mela vylepsit a to ze ten cas neplyne kdyz v te vezi jsi nebo v eventove tabulce to uz asi necham na jinou diskuzi

nepodstatne
 

Elvinka12

Učedník
popravde to co uz je v apce ja bych hodne uvitala i na pc ze je tam u vezky fajfka kdyz mas hotovo kdyz mas vic mest obcas premyslim mam hotovo nemam a musim tam vlezt a mrknout
 

annaj

Pozorovatel
Lidi, vůbec sem nic nepište, když jste vůbec nepochopili.Děkuji
Nejde o to jak na tom jsem já, ale společenství..Prosím čtěte a pak se snažte pochopit, na co odpovídáte
 

PavELFka

Kolemjdoucí
A stav bodů je taky celkem jasný, ne?
Jsi nahoře?
Ne?
Tak pohni!
To je typický arogantní odpověd člena,kterej je ve hře tisíce let a má vše na háku :-DD Tak začni znovu a zkus rychle vyběhnout věž až nahoru bez všech bonusů co hra poskytuje samozřejmě,tak jako to má nováček po týdnu, měsíci hraní! :-(
 

Elvinka12

Učedník
@PavELFka no musim rict ze vez jde zvladnout ikdyz temer nic nemas pred tydnem jsem oprasila jedno mesto co mivalo 2. kapitolu a vse co slo jsem zbourala, nyni ma 5 a stale stavim ale nemam tam manufaktury poradne a ani dilny jen na 1 a to na vyjednavani
delat vez prubezne, jedine co potrebujes na vyjednavani je dostatecny level sidla kvuli sousedske a pripadnym pouzitim pozehnani minci a zasob surky se sehnat daji, jsou hraci co te podori jen za to ze tu vez vyjdes pokud nemas casovace prochazis vez postaupne i tak v prubehu ziskas nejaka pozehnani casovace a dalsi veci takze vzdy budes v + a padaji tam taky zbrojiri ktery ti pozdeji mohou pomoct s vezi vojensky coz je pak rychlejsi
 
Naposledy upraveno:
Nahoru