• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Informace o přepínání světů

Dobrodej

Kolemjdoucí
Hraji v obou českých světech, při přepínání světů si často spletu ikonu a vracím se do světa, ze kterého jsem odešel.

Stávající "Odhlašovací dialog" z aktivní hry je dvoukrokový, první krok mě vyvede z města v nějakém světě na obrazovku dostupných světů, bez fyzického odhlášení, na které je jen jakoby omylem (jako poznámka pod čarou) také skutečné odhlášení z účtu. Na této obrazovce jsem ještě stále přihlášen ale nevidím ze kterého světa jsem se do dialogu dostal. Teprve na tomto dialogu mohu skutečně provést odhlášení.

Z tohoto pohledu je položka menu a dialog ve městě/světě zavádějící, pod ozubeným kolem je "ODHLÁŠENÍ", ne "Přepnout svět"

Chtěl bych, aby na stránce výběru světů:
- byla barevně nebo jinak odlišená dlaždice světa ve kterém jsem naposledy hrál a to bez ohledu na to, zda jsem byl skutečně odhlášen a nově jsem se přihlásil nebo jsem jen odešel z města v jednom světě a chci jít do jiného světa a neodhlašuji se z účtu.
- skutečné odhlášení dostalo podobnou grafickou podobu jako přepínání světů a ne jako "poznámka pod čarou".

Předpokládám že to není žádný náročný zásah do rozhraní na webu.
 
Nahoru