• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Info nápověda kulturních budov Eventů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

info kulturních hodnot u Eventových kulturních budov?


  • Celkový počet hlasujících
    8

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Informační nápovědní bublina u kulturních budov Eventů

[Podrobnosti] - Úprava doplnění informací o hodnotě kulturních budov Eventů

[Důvody] - Kulturních budov z Eventů je v městech čím dál víc a při motivování někteří kteří neví jakou hodnotu kultury mají je to fakt výstřel do neznáma. A divte se ale existují hráči co hrají za jednu rasu lidé či Elfové a taky přesně neví rozdíl mezi kulturou budovy A a B.

[Dopad na jiné herní prvky] - Lepší a kvalitnější podpora kulturních budov.
 

DeletedUser5665

Guest
Neni to spatny napad :) Ale podotkla bych, ze eventove budovy, jsou pro lidi i pro elfy stejne... ja vetsinou od iDavise zkouknu vsechny budovy, takze prehled mam, ale myslim, ze dost hracu by to ocenilo....a na druhou stranu... pulka to nedoceni, protoze klikaji, jak si chteji a ani nectou popisek mesta, zkratka, jak jim to prijde pod ruku...
Takze otazkou jest, zda se to vyplati, protoze verim, ze udelat tohle u vsech eventovych budov - i z minulosti - bude zahul a pekne na dlouho...
Pokud mas dobre spolecenstvi, vedi, na co to bouchnout...
A pokud jde o sousedy, myslim, ze jim jde o zlatacky a pripadne o zasoby, ne o to, aby Ti zvedli kulturu :oops:
 

DeletedUser5469

Guest
Já už jsem o tom psal v diskusi pro Aktualizaci č. 1.55 (https://cz.forum.elvenar.com/index.php?threads/verze-1-55.3967/) při motivaci u nás ve společenství je často motivována právě kultura a když navštívím město, tak je hrozně těžké motivovat budovu, která má největší bonusy. Srovnávat to podle sebe nemá cenu, protože hráči jsou v různých etapách. Když u mě ve městě funguje otevřené okénko s informacemi o kulturní budově, když na ní najedu myší, tak je přeci velice jednoduché to zapracovat i do měst, která kvůli motivaci navštívím. Za mě rozhodně podpora.
 

DeletedUser5469

Guest
V našem společenství poctivě všichni motivují to, co má daný hráč uvedeno v názvu svého města. V pravidlech máme, zatím to, že se orientujeme při motivaci od největších kulturních budov k těm nejmenším a přednost mají zakouzlené kulturní budovy.
 

Lovec Krys

Legenda
Tak jsem pro (ikdyž to tu už bylo).
Ikdyž ve svém případě to mé klikání sousedské výpomoci neovlivní nijak - motivuji jen přes aplikaci (lození z města do města a hledání budov prostě trvá strašně dlouho a v aplikaci je to klik, klik - další).
 
Nahoru