• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Iddun

Iddun

Guest
Ahoj hráči a hráčky Elvenaru, ať už jste elfové, elfice, člověci či človíčky :D

Jsem moc ráda, že od dnešního dne mohu s vámi komunikovat a pomáhat vám :) Jsem holka, která ráda sportuje a hraje jakékoliv hry. Mám ráda zvířata, přírodu a hory. Lyžuju, snowboarduju, plavu, skáču a všechno možný :D

Své jméno jsem si vybrala, protože znamená "Ta, která omlazuje" takže vás tu všechny omladím! :D Podle pověsti Iddun strážila v truhlici kouzelná jablka, která chránila Bohy před stárnutím ;)
 

DeletedUser1148

Guest
Iddun vítám tě mezi námi v roli moderátorky.Tvé představení je moc krásné a jistě jsi milá a sympatická holčina.Snad tě nebudeme moc zlobit :D....kéž by si mohla omladit mně :D pomalu ale jistě se blížím k 50ce :eek: ...... sice zatím mi bude 43 ale pomalu ale jistě že ? :D Upoutalo mně ,že máš ráda zvířátka a přírodu.To je krásné .Já také a moc.V přírodě je síla a energie:)
 

DeletedUser76

Guest
Jůů a tady druhý nový moderátor a v podobě ženy , jůůů :D:D
Tak tě tu hezky vítám u nás :D
 

Iddun

Guest
Všechny vás tu omladím, Luciasku, ještě budeš koukat ;) Ano, přírodu miluju, ráda chodím po horách a užívám si krajinky :) A těším se, až budu mít dovolenou a vyrazím na týden chodit :)
woody, děkuji za uvítání ;) Já jsem pořádná a důležitá žena, važte si mě :D
 

Sindri

Guest
Vítej, kolegyně, a doufám, že se okamžitě staneš členkou mého fanklubu. :D
 

DeletedUser5453

Guest
To je moc hezke ja sem WinterBlom a sem rada ze tahle hra je mam totiz elfy moc rada znas knizni serii Poselstvi jednorozcu? Ja ji myluju a mam rada ruzne knihy sem jejich fanousek da se rict ze knihomol po mamce mo je jmeno znamena zimni Blom muzu vedet jaky je tvuj nazor na muj profil?Snad neotravuju
 

DeletedUser5453

Guest
Já bych opravdu nechtěla otravovat já jen ze se my ta hra moc líbí:p:diamond:
 
Nahoru