• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze HTML5 klient Elvenaru

karhol

Znalec fóra
Mně myší kopírovat nejde, můžu sice myší označit text, ale pak jedině klasicky CTRLC a CTRLV.
A s tím zastavením a pak rychlým během času mám taky problém..Stane se vždy, když hru shodím na lištu, nebo pracuju v jiném okně než je hra..
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mám tomu všemu rozumět tak, že Elvenar mi od zítřka na PC nepoběží, když nemám HTML5? Mám totiž starší PC, W. Vista a G. Chrome starší verzi a HTML5 si prostě a jednoduše nemohu aktivovat...
Všechny důležité informace ke konci Flash Playeru jsme si pro vás připravili v tomto článku. Ve zkratce mohu uvést následující: jelikož společnost Adobe již ukončila podporu této aplikace a neposkytuje už žádné aktualizace a ani bezpečnostní opravy, doporučujeme vám Flash Player co nejdříve odinstalovat. Do hry se prosím nyní přihlašujte pouze skrze HTML5 klienta, případně pomocí mobilní aplikace.
 
Nahoru