• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno hromadný výběr jednotek pro boj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4169

Guest
Při výběru jednotek pro boj je v pravém horním rohu tlačítko "i" s informací o atributech jednotky.
Přidejte do protilehlého rohu, nebo někam tlačítko, které vyplní při kliknutí všechny volné sloty pro volbu jednotek.
Tedy otevřu okno a nekliknu pětkrát na ikonu s lučištníkem, abych bojoval jen s nimi, ale kliknu jednou a naplní se mi všechny sloty lučištníky.
Je to drobnost, ale ušetřilo by to velké množství klikání.
Dopsat to do kódu by z povahy věci neměl být problém.
Patrnější je to snad z obrázku níže.
boj.png
 

Přílohy

  • boj.png
    boj.png
    144,6 KB · Zobrazení: 65

Prealiena

Velmistr písma
Drobnost, ale rozhodně to pomůže, když už přidaly hromadné zadávání výrob, tak tohle je taky nepřetrhne.
Už to předávejte výš.:D

A to tlačítko nemusí být v pravém horním rohu u každé jednotky, aby je bylo možno vybrat i jednotlivě.
Lepší by bylo vpravo od výběrové fronty, jako máš na obrázku, přidat tlačítko 5x. Po jeho stisknutí vybereš jednotku a automaticky ji to hodí do všech pěti výběrových polí.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
Je to jedno, ale zas by to byl klik navíc. V tom rohu by byl aktivní jen ten čtvereček, pro výběr všech polí, obdobně jako je aktivní íčko, klik na jednotku by samozřejmě nadále zaplnil jen jedno pole.
 

luterina

Veterán
Tak mně by se to líbilo mít možnost zadat jeden druh vojáků do všech volných slotů najednou, ale jak často bych takovou funkci využívala, kolik třeba je takových turnajů, z těch 12, kde se něco takového využít dá?

Nejsem totiž turnajový znalec, nehraji na manuál, ale na automat a tam to po mně chce většinou zadat do slotů vojáků minimálně druhy 2 (pouze druh 1, mi přijde, že se vyskytuje jen ojediněle), tedy takto by to pro mě znamenalo: jednou kliknu - zadám jeden druh vojáka do všech slotů, potom kliknu jednou až dvakrát - abych vojáky odebrala, a kliknu jednou až dvakrát - abych zas přidala vojáka/ů jiný druh. Jestli nakonec ten počet vynaložených kliknutí s takovouto funkcí, nebude menší jen zanedbatelně.
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Tak to já zase dávám všude pouze stejný druh jednotek (na automat) :) Kombinace se mi nikdy nevyplatila...

Za mě tedy +1 :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru