• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Hromadný sběr veškeré produkce

pavelb

Učedník
Do hry byla přidána možnost hromadného zadávání výroby v jednotlivých druzích manufaktur a osadnického zboží. V této souvislosti bych ocenil ještě něco jiného - a to hromadný sběr všeho - prostě jedno zaškrtávací okénko. dávající možnost sebrat jedním kliknutím veškerou hotovou produkci ( zlaťáky, kladiva, zboží, manu, semena, unurium, orky, vojáky i produkci divů a spřátelených ras). Mnohdy se mi stane díky věku, že při sběru na něco zapomenu a tím přijdu třeba o několik produkcí vojáků z divů. Co vy na to?
 

Hexik

Znalec fóra
no proc by ne pak kdyz je vetsi mesto docela trva nez clovek sesbira a to mam jeste daleko na posledni kapitolu
 

Reyahana

Učedník
@pavelb Muselo by to být volitelné. Osobně bych to asi nevyužila. Jednak kvůli DS a odznakům, pak třeba ani kvůli tomu, že nyní večer nepotřebuji sbírat manu, která se do rána rozpadne a je pro mne vhodnější jí sebrat až ráno.
 

Naviron

Učedník
S ohledem na stálý kolotoč událostí a DS by to bylo nepoužitelné. Občas se mi sice stane, že něco zapomenu, ale nejsou to zas takové ztráty, abych na to musel mít tlačítko ;)
 
Nahoru