• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Hromadné zrušení výroby

Jasnost

Učedník
Pokud tu už je, tak se omlouvám, našla jsem jen požadavek na hromadné zadávání výroby a to už nám nadělili. K dokonalosti chybí už jen to hromadné zrušení, když se člověk uklikne.

Taky navrhuji, aby to políčko hr. zadávání bylo primárně zaškrtnuté a kdo si to nepřeje, tak ho odškrtne. Domnívám se, že hromadné zadávání je používanější, než naopak.
 

Prealiena

Velmistr písma
K tomu se připojuji. Když člověk omylem klikne na jinou produkci, tak je otravné rušit to po jednom. Nedej bože v době DS u třiceti manufaktur.
 

Jasnost

Učedník
U třiceti je to ještě pohoda, ale když člověk změní názor u 150... :D Tak to musí nechat doběhnout :DDD
 

Lovec Krys

Legenda
Na to bude muset odpovědět někdo, kdo hraje přes mobilní aplikaci - já zase nehraju přes mobil. Přinejmenším v prohlížeči to jde.
 

Jasnost

Učedník
Tak jsem to vyzkoušela. Konečně se mi podařilo přihlásit se někde k počítači. Zaškrtla jsem zaškrtávátko hromadné výroby, tam to fungovalo, ale v aplikaci ani potom pořád nic :( Doufala jsem, že to tak zůstane :(
 

Ezran SVK

Učedník
:D :D :D :D
plačete tu kôli jednemu kliknutiu naviac
v manufakturach aj v dielnach je nad možnosťami výroby zaškrtavacie poličko pre možnosť výroby vo všetkych budovach rovnakeho levelu,,
reálne, jedno kliknutie naviac
- ale nejako sme velmi odbočili od témy, pôvodne išlo o zrušenie výroby, nie o zadávanie :)
 

Jasnost

Učedník
:D :D :D :D
plačete tu kôli jednemu kliknutiu naviac
v manufakturach aj v dielnach je nad možnosťami výroby zaškrtavacie poličko pre možnosť výroby vo všetkych budovach rovnakeho levelu,,
reálne, jedno kliknutie naviac
- ale nejako sme velmi odbočili od témy, pôvodne išlo o zrušenie výroby, nie o zadávanie :)
Původně šlo o obojí ;-) Velmi jsem určitě neodbočila, páč to téma je moje

 
Nahoru