• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Hromadná výroba v množírnách

Mescal

Znalec fóra
Rád bych navrhl realizaci hromadné výroby v množírnách orků na PC ve stejném provedení jako je to realizováno u dílen (tedy bez omezení stejným levelem budovy).
Jako podporu mého požadavku bych rád podotkl, že v mobilní aplikaci je hromadná výroba v množírnách realizována a není s ní jakákoliv potíž.
 

Hexik

Znalec fóra
premyslim jestli je k tomu co dodat - beru vsema 10 vazne me stve ze prohlizecovou verzi proste potapi
 

Rebarbora

Pokročilý žák
Souhlas, takováto funkce se dá vždy jedině podpořit.
Mě osobně by ještě udělala radost stejná funkce, pokud chci výrobu zrušit. Pokud vím, existuje momentálně jen hromadné zadání výroby, ale když chci výrobu zrušit, musím už jednotlivě pro každou budovu zvlášť.
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
tak to mas pravdu kdyz se clovek uklikne je to v haji copak pri bezne se to i da zrusit horsi je to u ds kdyz toho mas hodne to i necham dojet nez abych to rusila
 

TravelerBibi1

Učedník
plně souhlasím s oběma návrhy, které tu proběhly tzn.: zavést možnost hromadné výroby v množírnách, ale taky u všech hromadných výrob zavést i možnost jejich hromadné zrušení
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně by se vůbec líbilo, kdyby mobilní a PC funkce byly stejné, nejen se zadáváním množírny, ale třeba i skývání budov v mobilní verzi je docela fajné. :)
Tedy hromadné rušení blbě zadaného, tomu říkám nápad! Též jsem pro. :)
 
Naposledy upraveno:

Rebarbora

Pokročilý žák
@12alfa - tomu skrytí budov se na fóru věnuje samostatné vlákno (jen o kousek níž pod tímto), kde za tuto funkci orodujeme, klidně tam připiš svůj podporující názor ať je nás tam co nejvíc ;)
 

Ludi

Veterán
Jasně, hromadná výroba na zbrojnicích by byla moc fajn. A taky zmiňované hromadné zrušení výroby na čemkoli by bylo dobrý.
 

Rebarbora

Pokročilý žák
K tomuto tématu mě ještě napadá, že by bylo mnohem pohodlnější, kdyby volba hromadné výroby zůstávala aktivní (zaškrtlá) a jen pokud by někdo chtěl samostatnou výrobu, tak by si fajfku odškrtl. Tedy aby to bylo přesně naopak než je to teď, protože si myslím, že asi většina hráčů tuto volbu využívá a musíme tuto volbu před zadáním výroby všude vždy na novo zvolit. Začíná to být otravné.
Případně do nastavení přidat volbu, zda hráč chce mít toto políčko stále zaškrtlé nebo ne. Obdobně jako je v nastaveni volba zda chce hráč upozornění před nákupem za diamanty nebo ne.
 
Nahoru