• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Hrdina - prvek RPG

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2122
  • Vytvořeno

DeletedUser2122

Guest
Zdravím vývojáře i komunitu,
moc by se mi líbilo, kdyby jste si mohli vyrobit hrdinu, jehož schopnosti byste mohli vylepšovat a pořizovat mu lepší zbraně a brnění. S tímto hrdinou byste se i zúčastnili bitev - podobně jako je to třeba aplikováno v další vaší hře Grepolis.

Za druhé: bylo by dobré kdyby se náhled vaší vesnice ihned po přihlášení byl oddálený. Je to sice maličkost, ale nebaví mě pokaždé po přihlášení obrazovku oddalovat skrolovátkem na myši.

Za třetí: budou ve hře nějaké hradby kolem budov, či kanál nebo padací most?

Za čtvrté: navštěvování sousedních vesnic kvůli penězům je zbytečně zdlouhavé, šla by dát po kliknutí na nějaké město roletka, kde by byla rovnou volba Sousedská pomoc, aby se furt nemuselo zdlouhavě navštěvovat každé město?

Za páté: bude v Elvenaru chat?

Za šesté: otáčení budov

A za sedmé: by bylo super konečně udělat toliko očekávanou apku na mobil. :)

Jinak je hra super a držím palce ať se daří do dalšího vývoje a máte hodně hráčů.

Gaspa
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2016

Guest
Bod 1 - souhlas, to by mohlo být zajímavé
Bod 2 - souhlas, též by mohlo být o jeden stupeň přiblížení i oddálení více, větší pro kochaní se grafikou a menší na pohodlný přesun ve velkém městě
Bod 3 - nějak nechápu k čemu, jedině snad na okraji města ale u elfského města by mi hradby vadili
Bod 4 - k tomuto bodu už mám nápad který bych rád později rozvedl, zatím by bylo nejlepší přidat žluté packy k sousedům aby bylo vidět kdo pomohl.
- když jich je víc spíše klikám přes mapu než přes upozornění, přijde mi to rychlejší
Bod 5 - hádám že máš na mysli globální chat, možná by to nebylo špatné na domlouvání výměny bodů či rady
Bod 6 - toto je boj s větrnými mlýny :D
- vývojáři na tohle nepřistoupí, už to tu bylo zmíněno několikrát i podobné verze zasahující do rozložení měst
Bod 7 - souhlas, zvedám všechny 4 palce :D
- kolikrát se to hodí když je člověk mimo domov a nepřicházel tak o možnost využít efektivně den co se týče zásob a zboží
 

iDavis

Legenda
S hlavnou myšlienkou tohto návrhu - vlastný hrdina, určite nesúhlasím. Túto funkciu poznáš možno z iných hier, v tých prípadoch ale ide o istý spôsob hry kde aj hráči bojujú navzájom. Tu hráči proti sebe nebojujú, tak si myslím že na dobývanie provincií a boj proti PC nepriateľom je naša súčasná armáda a jej systém dostačujúci (ak neberiem do úvahy Přepracování bojového systému:rolleyes:). Z tohto istého dôvodu považujem za zbytočné aj hradby a kanál okolo mesta, fakt sa nejedná o PVP hru.
Oddialenie mesta hneď po prihlásení by som privítal, no neviem či sa pri súčasných problémoch budú zaoberať takouto maličkosťou, nakoľko tam naozaj stačí len posunúť kolečkom. ;)
K bodu č. 4 - myslím si, že je fajn navštevovať cudzie mestá a pravdepodobne to chcú aj vývojári, aby sme sa navštevovali. Inšpirácie ktoré môžeš z cudzích miest nabrať ti nikdy nebudú nevýhodou. ;)
Globálny chat by bol fajn, na otáčaní budov mne osobne nezáleží a appku na mobil by som bral všetkými desiatimi, ale vývojári už dávno isto vedia že táto možnosť je zo strany hráčov masívne žiadaná. :)
 

GorGlin

Veterán
Pěkné.
Z mého pohledu.
Hrdina do bojů, proč ne, je to zajímavý bod do nového, užasného a nečekaně vyčerpávajícího bojového systému.
Třeba že ho přinese další div a bude vracet 10% mrtvol z boje, to je buřt, každou bojovou výhodu uvítám.
Jo, taky bych to občas měl menší.
Cože, hradby?
Ano, taky bych uvítal libovolé usnadnění výpomoci sousedům! je to hroznej opruz.
Cheat? a proč?
Otáčení budov nikdy nebude. A upřímě, jde žít spokojený život i bez toho.
Apka by byla super, hlavně, kdyby nežralal ty šílený data. Já vím, že se můžu přihlásit přes Puffin, ale to je opravdu zoufalá možnost, některé akce nelze provést. Ale to už se tu taky řešilo milionkrat, nikoho to nezajímá
 

Deleted User - 497834

Guest
1) Hrdinu možná ale jenom jako nějaký menší kulturní či diplomatický bonus - jinak je zde hrdina k ničemu, když se zde mezi hráči nebojuje
2) Mě spíš štve to neustálý odhlašování. FoE jede pořád a Elvenar musím pořád načítat.
3) Možná na "obrázku" na mapě. Ještě by po nás chtěli abychom si je políčko po políčku stavěli ne?
4) To je opruz. Souhlasím. Musíš kliknout na město, počkat až se načte a kliknout a pak zase načítačka. A nevíš komu jsi pomohl a komu ne.
- btw. řeším to přes zvoneček. Kdo dá mě, dám já jemu ( :p ) u necechovních oznámení
5) Globální by byl super nápad. Mohl by se zrušit ten co tam je, páč je k ničemu. Kromě neustálého samovolného odlogování hry se stávající chat vymaže a pak člověk neví nic. A třeba tam byla životně důležitá nabídka k obchodu v cechu.
6) To neprojde. Zrovna by se mi jedna hodila otočit, abych měla víc místa.
7) Zkusíme napsat Ježíškovi na příští Vánoce.
 
Nahoru